آمادگی نزاجا برای راه اندازی بیمارستان صحرایی در نقاط مختلف کشور

به گزارش کتاب ارزان، جانشین فرمانده نیروی زمینی ارتش با اشاره به راه اندازی بیمارستان صحرایی در قم گفت: آمادگی داریم که در صورت احتیاج در استان های دیگر هم بیمارستان صحرایی راه اندازی کنیم.

آمادگی نزاجا برای راه اندازی بیمارستان صحرایی در نقاط مختلف کشور

به گزارش گروه سیاسی کتاب ارزان، امیر سرتیپ نوذر نعمتی جانشین فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: نیرو های مسلح در کنار وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی آماده ارائه هرگونه خدمات به هموطنان برای شکست این ویروس منحوس هستند.

وی ادامه داد: هموطنان باید بدانند که رسانه های معاند و بعضی ها در فضای مجازی به دنبال ایجاد رعب و وحشت در جامعه هستند؛ لذا از مردم می خواهیم به این موضوعات توجهی نداشته باشند و اطلاعات خود را به وسیله مراجع رسمی دریافت نمایند.

جانشین فرمانده نزاجا اعلام کرد: نیروی زمینی ارتش با گستردگی خود در سطح کشور و بهره گیری از تجهیزات و توانمندی نیروی انسانی، خود را در خط مقدم مقابله و مبارزه با این ویروس می داند و نیرو های ما امروز با به کارگیری تجهیزات لازم، کار ضدعفونی و گندزدایی معابر شهری را انجام می دهد.

امیر سرتیپ نعمتی گفت: خوشبختانه با کار های پیشگیرانه و اقدامات درمانی تا به امروز مورد مثبتی از ویروس کرونا در بین کارکنان پایور و وظیفه خود نداشته ایم و این خودش جوابی است به کسانی که به دنبال ایجاد حاشیه و شایعه سازی هستند.

جانشین فرمانده نیروی زمینی ارتش با اشاره به راه اندازی بیمارستان صحرایی در قم اضافه نمود: نیزوی زمینی ارتش این آمادگی را دارد که در صورت احتیاج در استان های دیگر هم بیمارستان صحرایی راه اندازی کند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 7 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 7 اردیبهشت 1399 گردآورنده: discountbook.ir شناسه مطلب: 873

به "آمادگی نزاجا برای راه اندازی بیمارستان صحرایی در نقاط مختلف کشور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آمادگی نزاجا برای راه اندازی بیمارستان صحرایی در نقاط مختلف کشور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید