اصفهان، نمازی: می گردد مثل برخی تیم ها بسته بازی کرد اما ما می خواهیم فوتبال خوبی بازی کنیم، حتی نمی توانیم به قهرمانی نزدیک شویم!

به گزارش کتاب ارزان، سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن از شکست خانگی تیمش ابراز تأسف کرد و گفت: با این شرایط حتی نمی توانیم به قهرمانی نزدیک شویم چه برسد بخواهیم درباره آن صحبت کنیم.

اصفهان، نمازی: می گردد مثل برخی تیم ها بسته بازی کرد اما ما می خواهیم فوتبال خوبی بازی کنیم، حتی نمی توانیم به قهرمانی نزدیک شویم!

به گزارش کتاب ارزان از اصفهان، امید نمازی پس از شکست 2 بر یک تیمش مقابل پدیده خراسان در نشست خبری گفت: واقعاً نمی دانم چه بگویم. در رختکن به بازیکنانم گفتم واقعاً امروز ما چرا باختیم، در حالی که این همه موقعیت روی دروازه حریف خلق کردیم.

وی در ادامه اضافه نمود: به بازیکنانم گفته بودم پدیده به چه شکل بازی می نماید. یکسری ایرادات داشتیم که در بین دو نیمه آنها را گوشزد کردم و در نیمه دوم شرایط بهتر شد، اما قانون اول در فوتبال می گوید اگر گل نزنی گل می خوری. چه فایده دارد که ما این همه حمله کنیم، اما نتوانیم گل بزنیم و باز روی اوت دستی گل بخوریم، اتفاقی که برای بار سوم در این بازی رخ داد. با این شکل نمی گردد انتظار قهرمانی از تیم ما داشت حتی نمی توانیم به قهرمانی نزدیک شویم چه برسد بخواهیم درباره آن صحبت کنیم. وقتی در خط شش قدم چهار موقعیت گل از دست می دهیم، چطور باید از قهرمانی حرف بزنیم؟! ما باید چنین بازی هایی را با برد پشت سر بگذاریم. نباید به این شکل نتیجه را واگذار کنیم.

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن درباره غیبت محسن مسلمان در این مسابقه عنوان نمود: مسلمان در بازی با سپاهان به خاطر ضربه ای که بازیکن آن تیم به پشت پایش وارد نموده دچار التهاب گردیده و هر روز فیزیوتراپی می نماید. او بعد از تعطیلات آماده بازی خواهد شد و مشکل خاصی وجود ندارد، اما نباید این طور باشد که ما در نبود یک بازیکن ضربه بخوریم. البته در مورد مسلمان در فضای مجازی یکسری حرف ها زده گردیده است که من اصلاً به آنها توجه ندارم. اگر بخواهیم به این مسائل توجه کنیم باید تعطیل کنیم و برویم. ما امروز در خلق موقعیت موفق بودیم، اما نتوانستیم ضربات آخر را خوب بزنیم، اما فکر کنم برخی بازیکنان آن جلو باورشان نمی گردد که صاحب موقعیت گل گردیده اند و می توانند گلزنی نمایند.

نمازی در این باره افزود: ما در شرایطی موقعیت های زیادی از دست دادیم که خیلی راحت گل می خوریم. بازیکن حریف روی اوت دستی از یک زاویه بسته دروازه ما را باز می نماید، اما بازیکن ما از شش قدم حریف توپ را پاس رو به عقب می دهد! همان طور که گفتم اگر می خواهیم نتیجه ای بگیریم نباید گل مفت بخوریم. ما راحت گل می خوریم و سخت گل می زنیم و قانون اول فوتبال این است که اگر گل نزنی حتماً گل می خوری. البته ما امروز با تیمی بازی داشتیم که بی جهت صدرنشین جدول نیست. آنها در میانه زمین با تجمع و پاس های کوتاه شرایط را برای حریف شان سخت می نمایند، اما ما امروز در نیمه دوم کاملاً بر بازی مسلط شدیم و فقط ضربات آخر را خوب نزدیم. اجازه بدهید در مورد مسائل دیگر از جمله داوری صحبتی نداشته باشم.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا اتفاقی که در دقایق پایانی بازی در محوطه جریمه پدیده رخ داد پنالتی بود یا خیر، عنوان نمود: من آن صحنه را خوب ندیدم، چرا که مدافع حریف جلو دیدم را گرفته بود اما دوستانی که حتی صحنه آهسته این خطا را دیده بودند، گفتند صددرصد پنالتی بوده است. باید دید نظر کاشناسان چیست. نظر کلی خودم این است که داور می توانست در یکی دو صحنه قضاوت عادلانه ای داشته باشد.

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن با اشاره به حریفانی که تیمش با آنها روبرو گردیده است، یادآور شد: واقعیت این است که ما در بازی های خانگی مان با حریفان سرسختی چون استقلال، سپاهان و پدیده صدرنشین لیگ بازی کردیم. در بیرون از خانه نیز با سایپا، ماشین سازی و نساجی مازندران بازی داشتیم که طبیعتاً بین تیم ها تفاوت زیاد است و نمی توان گفت مشکل ما این است که در خانه نمی توانیم نتیجه بگیریم و بیرون از خانه راحت تر بازی می کنیم. همان طور که گفتم تیم ها در یک سطح نیستند. به نوعی می توان گفت ما در بازی های خانگی که از حریفان خود بهتر بازی کردیم، تنبیه شدیم. از این جهت که از موقعیت های گل مان استفاده نکردیم، اما روی اشتباهات فردی گل خوردیم.

نمازی با بیان اینکه تعطیلات به ضرر همه تیم هاست گفت: تعطیلات قطعاً به مانند یک ترمز دستی برای ماست، اما خوب این شامل همه تیم ها می گردد. شاید بتوان گفت برای ما هم بد نیست که در این مدت به هماهنگی بیشتری برسیم. به هرحال ما تیمی هستیم موقعیت های گل زیادی را ایجاد می کنیم، اما نمی توانیم ضربات آخر را بزنیم و باید روی این مسئله در تمرینات کار کنیم. بعد از تعطیلات باید سعی کنیم در کنار خوب بازی کردن نتیجه هم بگیریم. می گردد مثل برخی تیم ها بسته بازی کرد، اما ما می خواهیم فوتبال خوبی بازی کنیم و همزمان نتیجه را هم کسب کنیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 18 آبان 1397 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: discountbook.ir شناسه مطلب: 26

به "اصفهان، نمازی: می گردد مثل برخی تیم ها بسته بازی کرد اما ما می خواهیم فوتبال خوبی بازی کنیم، حتی نمی توانیم به قهرمانی نزدیک شویم!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اصفهان، نمازی: می گردد مثل برخی تیم ها بسته بازی کرد اما ما می خواهیم فوتبال خوبی بازی کنیم، حتی نمی توانیم به قهرمانی نزدیک شویم!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید