افزایش بردگی جنسی دانشجویان در آمریکا، کانادا، انگلیس و استرالیا

به گزارش کتاب ارزان، آمار های یک سایت آمریکایی نشان می دهد شمار دانشجویان انگلیسی که برای تأمین شهریه های دانشگاه یا مخارج خود به نوع خاصی از روابط جنسی متوسل شده اند 36 درصد افزایش یافته است.

افزایش بردگی جنسی دانشجویان در آمریکا، کانادا، انگلیس و استرالیا

از سفر با تور کانادا لذت ببرید.

به گزارش گروه بین الملل کتاب ارزان، وب سایتی مستقر در آمریکا که در راستای ترویج یک پدیده منحرف جنسی در میان دانشجویان کشور های غربی فعالیت می نماید به تازگی آماری از گسترش این پدیده در میان دانشجویان انگلیسی ارائه نموده است.

وب سایت SeekingArrangement که خودش را پایگاه پیشرو برای ایجاد آشنایی میان افراد جوان با سرمایه گذاران جنسی مسن، در ازای برخورداری از مزایای اقتصادی، شغلی و ... معرفی می نماید این آمار ها را ارائه نموده است.

این پدیده منحرف جنسی در فرهنگ عامیانه آمریکا و کشور های غربی با سه اصطلاحِ مرتبطِ شوگر ددی (Sugar Daddy) شوگر مامی (Sugar Mommy) و شوگر بیبی (Sugar Baby) شناخته شده است.

شوگر ددی ها و شوگر مامی ها در واقع مردان و زنان مسن، اما متمولی هستند که در ازای پرداخت پول یا ارائه امتیازات دیگر به افراد جوان و معمولاً غیرهمجنس، از آن ها بهره کشی جنسی می نمایند.

SeekingArrangement به عنوان یکی از اصلی ترین وب سایت هایی که این افراد جوان را با سرمایه گذاران جنسی مسن آشنا می نماید گزارش داده در سال 2019 شمار دانشجویان انگلیسی که برای تأمین هزینه های دانشگاه به دنبال شوگر ددی یا شوگر مامی بوده اند نسبت به سال گذشته36 درصد افزایش یافته است.

این پایگاه مدعی شده دانشجویانی که وارد این نوع روابط شده اند به طور متوسط ماهانه 2900 پوند پول از سرمایه گذاران جنسی مسن خود دریافت نموده اند.

ترویج چنین روابطی، اما فقط به وب سایت هایی مانند SeekingArrangement محدود نمی گردد. رسانه های غربی حدود دو سال پیش تصاویری از بیلبورد های تبلیغاتی در خیابان های اطراف دانشگاه سوربون در پاریس منتشر کردند که در آن به دانشجویان پیشنهاد شده بود برای پرداخت بدهی های دانشگاهی خود وارد چنین روابطی شوند.

روزنامه هافینگتون پست سال 2016 در گزارشی نوشته اکثر شوگربیبی هایی که وارد این رابطه می شوند دانشجویانی هستند که برای تأمین مخارج خود و پرداخت هزینه های دانشگاه به این نوع روابط تن می دهند. طبق این گزارش، بالاترین تعداد شوگربیبی ها در آمریکا قرار دارند و بعد از آن کشور های کانادا، انگلیس، استرالیا و کلمبیا در رتبه های بعدی قرار دارند.

روزنامه دیلی میل مارس 2019 گزارش داده بیش از یک هزار نفر از دانشجویان دانشگاه کمبریج برای پرداخت شهریه های دانشگاهی و مخارج زندگی خودشان عضو وب سایت SeekingArrangement شده اند.

طبق گزارش این روزنامه، 1019 دانشجوی این دانشگاه خواهان آشنا شدن با یک شوگر ددی یا شوگر مامی هستند. 340 دانشجوی دانشگاه آکسفورد هم عضو این وب سایت هستند.

روزنامه دیلی میل با بیان اینکه 845 دانشجوی دانشگاه علوم انسانی در لندن عضو این وب سایت هستند آن را بازتابی از افزایش هزینه های زندگی در این شهر دانسته است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 18 مهر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: discountbook.ir شناسه مطلب: 340

به "افزایش بردگی جنسی دانشجویان در آمریکا، کانادا، انگلیس و استرالیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افزایش بردگی جنسی دانشجویان در آمریکا، کانادا، انگلیس و استرالیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید