افزایش دوره بازپرداخت تسهیلات مسکن

به گزارش کتاب ارزان، تسهیلات بانک های مختلف یکی از راه هایی است که می تواند در صورت اجرای درست و کاربردی آن به خانه دار شدن طیف وسیعی از مردم یاری کند.

افزایش دوره بازپرداخت تسهیلات مسکن

جهت دریافت خدمات هزینه بازسازی آپارتمان با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. از طراحی پلن بازسازی تا اجرای جز به جز بازسازی منزل، ویلا و ساختمان اداری تخصص ماست.

اما باز پرداخت این تسهیلات همیشه یکی از دغدغه های مهم مردم بوده است که با تصویب و اجرایی شدن طرح افزایش دوره بازپرداخت این تسهیلات ، می گردد اندکی آرامش برای مردم در پی داشته باشد.

به گزارش خبرنگاران به نقل از تسنیم ، ابوالقاسم رحیمی انارکی ، از مکاتبه با بانک مرکزی برای افزایش دوره بازپرداخت تسهیلات مسکن به 15 سال اطلاع داد و گفت : سود تسهیلات مسکن در بافت های فرسوده 1.5 درصد کاهش یافته است .

وی اضافه نمود : میزان جذب سپرده ها در بانک مسکن در سال گذشته ، 545 هزار میلیارد ریال بود و این رقم تا 12 بهمن به 681 هزار میلیارد ریال افزایش یافته که 26.6 درصد رشد داشته است.

این در شرایطی بوده که بانک مسکن از اواخر پاییز 95 که بحث رقابت در موضوع سود بانکی مطرح شد ورقابتی بین بانک ها شکل گرفت ، بانک مسکن به هیچ وجه وارد حاشیه های این رقابت نشد.

به گفته رحیمی انارکی ، پارسال 3 درصد و سال جاری نیز 1.8 درصد از قیمت تمام شده پول را کاهش داده ایم و هم اکنون قیمت تمام شده پول بانک مسکن 17 درصد است.

منبع: پیام دلتا
انتشار: 9 اسفند 1398 بروزرسانی: 28 شهریور 1400 گردآورنده: discountbook.ir شناسه مطلب: 710

به "افزایش دوره بازپرداخت تسهیلات مسکن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افزایش دوره بازپرداخت تسهیلات مسکن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید