اینانلو: مسائل تیراندازی حل گردد به صندلی هند و چین می رسیم، اندونزی فکر نمی کرد سهمیه بگیرد

به گزارش کتاب ارزان، سرمربی ایرانی تیم تیراندازی اندونزی گفت: تیراندازان ایرانی این توانمندی را دارند که تعداد سهمیه های خود را نسبت به المپیک دوره قبل افزایش دهند.

اینانلو: مسائل تیراندازی حل گردد به صندلی هند و چین می رسیم، اندونزی فکر نمی کرد سهمیه بگیرد

برای دیدن تاج محل و مجسمه های بودا، تور هند ما را تجربه کنید.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، ابراهیم اینانلو، سرمربی ایرانی تیم تفنگ اندونزی پس از کسب اولین سهمیه تاریخ تیراندازی این کشور، گفت: این اولین بار بود که اندونزی سهمیه المپیک در رشته تیراندازی گرفت و خودشان باورشان نمی شد ولی من چهار - پنج ماه پیش در جلساتی که با آنها داشتم گفتم یکی از هدف های من کسب سهمیه است چون این تیم توانمندی این کار را داشت.

وی مطرح نمود: اردوهای فشرده در اندونزی و یک اردوی 10 روزه در هانوفر داشتیم. در آسیا کسب سهمیه در تفنگ بادی سخت است که خوشبختانه این امر محقق شد و کاروان اندونزی یک تیرانداز در تفنگ بادی 10 متر بانوان در المپیک 2020 توکیو خواهد داشت. اندونزی در بدمینتون و بعضی از رشته ها خوب است ولی در تیراندازی آنچنان خوب نبود.

سرمربی ایرانی تیم تفنگ اندونزی یادآور شد: حدود یک سال از بازی های آسیایی می گذرد و آنها زیر ساخت های خوبی دارند. یک سالن تیراندازی در پالمبانگ دارند ولی اکثر تمرینات ما در جاکارتا برگزار می شود. آنها تا الان مربی حرفه ای نداشتند. از همان اول چند مرحله اردوی انتخابی گذاشتم و حدود 12 نفر انتخاب کردم و این افرادی که در مسابقات حضور دارند، چکیده آنها هستند.

اینانلو تاکید نمود: در حال حاضر خانم الهام هاشمی به ایران برگشته و این تجربه ای بود که من دوست داشتم داشته باشم و وقتی به ایران برمی گردم یاری کنم. امیدوارم ایران در المپیک به اولین مدال برسد و تیراندازان ایرانی روی سکو بروند.

وی در پاسخ به این سوال که قراردادش با اندونزی تا چه زمانی خواهد بود، گفت: قراردادی 6- 7 ماهه و تا آخر سال 2019 میلادی دارم چون مسابقات جنوب شرق آسیا را در پیش دارند که برایشان اهمیت دارد. در این مدت چندین بار صحبت داشتیم اما روز گذشته با من در مورد ادامه همکاری جدی صحبت کردند و می خواهند تا المپیک بمانم. باید ببینم شرایط چگونه است چون موقعیت خانواده ام برایم اهمیت دارد.

اینانلو در مورد همکاری فدراسیون برای حضورش در اندونزی اعلام نمود: همکاری فدراسیون تیراندازی ایران عالی بود حتی روز آخر حضورم در ایران با من جلسه گذاشتند و از من تقدیر کردند. دادگر معتقد بود این توانمندی تیراندازی ایران است که ترانسفر مربی دارد و قطعا این توامندی دوباره به ایران باز می شود.

وی در پاسخ به این سوال که اگر مسائل سخت افزاری و فشنگ ایران حل شود، صندلی این رشته را چگونه می بینید، گفت: در هانوفر که بودیم یکی از مربیان خوب آلمان می گفت من برای شاگردانم ایران را مثال می زنم که بدون فشنگ و در شرایط سخت سهمیه المپیک می گیرند و فینالیست المپیک می شوند. خیلی از مسائل تیراندازی ما به تحریم ها برمی شود و اگر رفع شود صندلی ما در آسیا مانند هند و چین خواهد بود.

سرمربی سابق تیم تفنگ کشورمان در انتها گفت: امیدوارم در روزهای باقیمانده بچه های ایران سهمیه های بیشتری بگیرند. آنها این توانمندی را دارند که بیشتر از 5 سهمیه دوره قبل، سهمیه بگیرند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 17 آبان 1398 بروزرسانی: 18 مهر 1399 گردآورنده: discountbook.ir شناسه مطلب: 433

به "اینانلو: مسائل تیراندازی حل گردد به صندلی هند و چین می رسیم، اندونزی فکر نمی کرد سهمیه بگیرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اینانلو: مسائل تیراندازی حل گردد به صندلی هند و چین می رسیم، اندونزی فکر نمی کرد سهمیه بگیرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید