تذکر هاشمی به حناچی برای بدون استفاده ماندن پارک آبی آزادگان، راه اندازی پارک آبی در نوروز 99 عیدی شهردار به مردم

به گزارش کتاب ارزان، هاشمی رفسنجانی با تأکید بر اینکه استفاده سریع تر از پارک آبی آزادگان بسیار مهم است، گفت: اینکه تابستان سال جاری از این پارک استفاده نشد، یک خطا بود.

تذکر هاشمی به حناچی برای بدون استفاده ماندن پارک آبی آزادگان، راه اندازی پارک آبی در نوروز 99 عیدی شهردار به مردم

محسن هاشمی رفسنجانی رئیس شورای شهر تهران در گفت و گو با خبرنگار ، با اشاره به اینکه فعالیت پارک آبی آزادگان در سال 93 متوقف شد و تاکنون هم بدون استفاده مانده است، گفت: حیف است که چنین ظرفیت بزرگی در شهر تهران بدون استفاده رها گردد.

او با بیان اینکه فرسودگی سرسره های این مجموعه یکی از ایرادهای وارد بر آن است که سبب ایجاد خراشیدگی بر روی بدن می گردد، گفت: البته استخر های این مجموعه به طور کامل قابل استفاده هستند.

رئیس شورای شهر تهران گفت: در جلسه هم اندیشی روز یکشنبه (دهم شهریور ماه) نیز در این مورد به شهردار تهران تذکر دادیم تا هر چه سریع تر پارک آبی آزادگان را فعال کند.

هاشمی رفسنجانی با اشاره به توضیحات سازمان ورزش شهرداری منطقه 15 و سازمان مشارکت های مردمی شهرداری گفت: راه اندازی این مجموعه به آن ها ابلاغ شده و به دنبال سرمایه گذار هستند تا آن را با اضافه نمودن طرح های جدید دوباره راه اندازی نمایند.

او با بیان اینکه در گذشته ایجاد ساختمان های شهید بروجردی در اطراف این مجموعه سبب شده بود تا امکان دید نسبت به آن فراهم گردد، اضافه نمود: این موضوع یکی از مشکلاتی بود که سبب توقف بهره برداری شد، اگرچه امروزه هم با ماهواره می توان همه جا را رصد کرد.

رئیس شورای شهر تهران با تأکید بر اینکه استفاده سریع تر از این مکان بسیار مهم است، گفت: اینکه تابستان سال جاری از پارک آبی آزادگان استفاده نشد، یک خطا بود.

هاشمی رفسنجانی در مورد اعتبارات مورد احتیاج برای راه اندازی این مجموعه توضیح داد: به راحتی می توان آنجا را راه اندازی کرد، چون درون استخر آب می ریزند و مردم هم می توانند از آن استفاده نمایند و هر استخر با 10 میلیون تومان قابل راه اندازی است.

همچنین مجید فراهانی عضو شورای شهر تهران در گفت وگو با خبرنگار ، با بیان اینکه در شرق و جنوب تهران فضا های تفریحی بسیار کم است، گفت: بیشتر فضا های تفریحی در شمال و غرب تهران قرار گرفته است که احیای پارک آبی آزادگان می تواند ارزش اضافه نموده ایجاد کند و اصرار ما این است که تا خاتمه سال، این مجموعه آبی قابل استفاده گردد و شهرداری تهران بهره برداری از آن را در نوروز 99 به مردم عیدی دهد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 13 مهر 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: discountbook.ir شناسه مطلب: 316

به "تذکر هاشمی به حناچی برای بدون استفاده ماندن پارک آبی آزادگان، راه اندازی پارک آبی در نوروز 99 عیدی شهردار به مردم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تذکر هاشمی به حناچی برای بدون استفاده ماندن پارک آبی آزادگان، راه اندازی پارک آبی در نوروز 99 عیدی شهردار به مردم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید