جدایی احتمالی یک استقلالی

به گزارش کتاب ارزان، علی کریمی از جمله بازیکنان خوب استقلال در دو فصل اخیر است که بعد از جدایی امید ابراهیمی به این تیم منتقل شد و توانست به خوبی جای خالی ستاره سابق خط میانی این تیم در مرکز میدان را پر کند. هافبک تیم استقلال حالا یکی از ستونهای این تیم است تا جایی که تصور ترکیب این تیم بدون این بازیکن تاحدودی غیر قابل تصور است.

جدایی احتمالی یک استقلالی

کریمی در لیگ های هجدهم و نوزدهم با بر تن کردن پیراهن شماره 6 آبی ها مرکز ثقل این تیم در میانه زمین بوده است و در این دو فصل قراردادش را به صورت یک ساله با این تیم منعقد کرده است. آخرین قرارداد وی با آبی ها هم در پایان این فصل به اتمام خواهد رسید.

به اشتراک گذاشتن یک عکس توسط این بازیکن در کنار یک ایجنت ایرانی ساکن اروپا در صفحه اجتماعی اش باعث شد تا مدیران استقلال که نسبت به تمدید قرارداد با وی نظر مساعد داشته و در صدد هستند تا هرچه زودتر این اتفاق را رقم بزنند، نسبت به او حساس شوند.

گفته می شود کریمی با انتشار این عکس مشترک با فرد مورد نظر به صورت غیر مستقیم و تلویحی به استقلالی ها پیام داده که در صدد انتقال به فوتبال اروپا می باشد و شاید دور اندیشانه و منطقی باشد که مدیران این باشگاه هم نیم نگاهی به جذب یک جانشین مناسب برای او باشند.

مدیران استقلال که در تلاش هستند تا از ابتدای هفته آینده مذاکرات خود جهت تمدید قرارداد با نفرات مورد نظرشان را آغاز کنند، یکی از اصلی ترین اهداف تمدید شان این هافبک باتجربه است و امیدوارند بتوانند با کریمی به توافق برسند.

منبع: فرارو
انتشار: 23 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: discountbook.ir شناسه مطلب: 1160

به "جدایی احتمالی یک استقلالی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جدایی احتمالی یک استقلالی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید