خبرنگاران استاندار چهارمحال و بختیاری بر تعامل و همراهی مدیران با رسانه ها تاکید نمود

به گزارش کتاب ارزان، شهرکرد- خبرنگاران- استاندار چهارمحال و بختیاری با تاکید بر تعامل و همراهی با رسانه های این استان به مدیران توصیه کرد تا جز در مواردی که حاوی توهین و اتهام است، از فعالان این عرصه شکایتی نکنند.

خبرنگاران استاندار چهارمحال و بختیاری بر تعامل و همراهی مدیران با رسانه ها تاکید نمود

اقبال عباسی شامگاه یکشنبه در جلسه شورای اداری این استان اضافه کرد: مدیران استان نباید به هر بهانه ای از رسانه ها و از جمله رسانه های مجازی شکایت نمایند و باید مراقبت بیشتری گردد.

وی ادامه داد: ممکن است رسانه ای از سر بی آگاهی خبری در رسانه خود منتشر کند که خلاف واقعیت باشد، که در اینجا وظیفه دستگاه و مدیر مربوطه این است که به جای شکایت، مطلب اصلاحیه را در اختیار آن رسانه قرار دهد تا از بروز شایعات و مسائل بعدی جلوگیری گردد.

عباسی در ادامه با تاکید بر پرداخت مطالبات دستگاه های خدمات رسان استان، توضیح داد: به جز دانشگاه علوم پزشکی که در شرایط خاص کرونا واقع شده است و نباید بر آن فشار اقتصادی وارد کرد، سایر دستگاه ها در حد توان و بضاعت خود نسبت به پرداخت بدهی های خود به دستگاه های خدمات رسان اقدام نمایند.

استاندار چهارمحال و بختیاری همچنین با اشاره به شرایط قرمز شیوع کرونا در استان و فرایند فعالیت ادارات و نهادهای دولتی، توضیح داد: به جز موج اول، در سایر موج های شیوع کرونا تکلیف و وظیفه ای برای دورکاری کارمندان ادارات از سوی ستاد ملی کرونا تعیین نشد اما با این وجود اداراتی که می توانند با نیروی کمتر امور خود را انجام دهند اجازه دورکاری به کارمندان بدهند.

عباسی به ظرفیت کانون وکلای استان نیز اشاره نمود و گفت: دستگاه ها و ادارات در پفراینده های حقوقی خود از توان و ظرفیت وکلای مجرب و متعهد این کانون استفاده نمایند.

وی در سرانجام بر پیگیری مطالبات و دغدغه های عمومی مردم نیز تاکید نمود و گفت: امید است با برطرف مسائل و دغدغه های مردم انگیزه و شور لازم برای برگزاری یک انتخابات باشکوه و حداکثری در سال آینده فراهم گردد.

منبع: ایرنا
انتشار: 27 آبان 1399 بروزرسانی: 27 آبان 1399 گردآورنده: discountbook.ir شناسه مطلب: 1294

به "خبرنگاران استاندار چهارمحال و بختیاری بر تعامل و همراهی مدیران با رسانه ها تاکید نمود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران استاندار چهارمحال و بختیاری بر تعامل و همراهی مدیران با رسانه ها تاکید نمود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید