دانش بنیان ها به میدان می آیند ، برطرف احتیاج های حوزه نقشه برداری

به گزارش کتاب ارزان، فراخوان پاسخ به احتیاج های فناورانه سازمان نقشه برداری کشور منتشر شد بر این اساس شرکت های دانش بنیان و خلاق تا خاتمه تیرماه فرصت دارند، طرح های نوآورانه و خلاق خود را ارسال نمایند.

دانش بنیان ها به میدان می آیند ، برطرف احتیاج های حوزه نقشه برداری

به گزارش گروه فناوری خبرنگاران به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، شرکت های دانش بنیان و خلاق برای مشارکت در فراخوان پاسخ به احتیاج های فناورانه سازمان نقشه برداری کشور تا سرانجام تیرماه فرصت دارند تا طرح های نوآورانه و خلاق خود را ارسال نمایند. این فراخوان با هدف حل مسائل گلوگاهی و مهم این سازمان منتشر شده است.

ستاد توسعه فناوری های فضایی و حمل ونقل پیشرفته معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری پا به میدان گذاشته است تا با دعوت از شرکت های دانش بنیان، مسیری مطمئن و فناورانه برای پاسخ به احتیاج سازمان نقشه برداری ایجاد کند. در این فراخوان از همه شرکت های خلاق و فناور خواسته شده تا طرح های خود را ارائه نمایند. این ایده ها باید ضمن نوآورانه بودن به تایید سازمان نقشه برداری کشور نیز رسیده باشند.

متقاضیان برای کسب اطلاعات بیشتر و ارائه طرح های خود به آدرس اینترنتی http://sat.isti.ir/ مراجعه نمایند.

طرح های مورد نظر باید موضوعاتی، چون طراحی و ساخت دوربین رقومی عکسبرداری هوایی، طراحی و ساخت بخش ذخیره ساز دوربین UltraCam-DT، طراحی و ساخت شتاب سنج اتمی، طراحی و ساخت پیش نشانگر زلزله با استفاده از مشاهدات ثقل سنجی و ساخت ذخیره ساز برای ذخیره تصاویر رقومی ناشی از اسکن عکس های آنالوگ داشته باشند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 19 خرداد 1400 بروزرسانی: 19 خرداد 1400 گردآورنده: discountbook.ir شناسه مطلب: 1676

به "دانش بنیان ها به میدان می آیند ، برطرف احتیاج های حوزه نقشه برداری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دانش بنیان ها به میدان می آیند ، برطرف احتیاج های حوزه نقشه برداری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید