رقبای آزادکاران ایران مشخص شدند، مصاف با مدعیان روس

به گزارش کتاب ارزان، به گزارش خبرنگاران، رقابت های بین المللی کشتی جام آلانز روسیه از امروز (شنبه) و به مدت 2 روز در ولادی قفقاز روسیه برگزار می شود. بر این اساس نمایندگان کشورمان با تعیین شدند رقبای خود باید از صبح امروز به میدان بروند.

رقبای آزادکاران ایران مشخص شدند، مصاف با مدعیان روس

برنامه پیکارهای نمایندگان کشورمان به شرح زیر است:

در وزن 57 کیلوگرم علیرضا سرلک در دور نخست به مصاف عظمت توسکایف از روسیه می رود و در صورت پیروزی بر این حریف در دور بعد با برنده کشتی میان احمد ادریس اف از روسیه و گاریک بارسقیان از ارمنستان مبارزه خواهد کرد. در این وزن 30 کشتی گیر حضور دارند.

در وزن 61 کیلوگرم مجید داستان پس از استراحت در دور اول در دور دوم با روستم کاراخانوف از روسیه مبارزه می کند و در صورت گذر از این حریف در دور بعد به مصاف برنده کشتی میان تامخیرلان کارایف و زلیمخان اباکاروف از روسیه می رود. در این وزن 22 نفر شرکت کرده اند.

در 65 کیلوگرم امیرمحمد یزدانی پس از استراحت در دور نخست در دور دوم به مصاف برنده کشتی میان مسلم سایدلایف و بخان گویگریف از روسیه می رود. مسابقات این وزن با حضور 31 نفر برگزار می شود.

در 92 کیلوگرم محمدجواد ابراهیمی محمدجواد ابراهیمی پس از استراحت در دور نخست در دور دوم با بابولی سولویف از روسیه کشتی می گیرد و در صورت غلبه بر این حریف در دور سوم به مصاف برنده کشتی میان اصلان بک سوتیف و گورام چرتکویف از روسیه می رود. در این وزن 17 نفر حضور دارند.

در وزن 97 کیلوگرم عباس فروتن پس از استراحت در دور نخست در دور دوم به مصاف احمد باتایف از روسیه می رود و در صورت شکست این کشتی گیر در دور سوم با برنده آزرت شوگنوف از روسیه و الیزبار اودیکادزه از گرجستان کشتی خواهد گرفت. در این وزن 20 نفر حضور دارند.

در وزن 125 کیلوگرم امیرحسین زارع پس از استراحت در دور اول در دور دوم با حسن بای رحیم اف از ازبکستان کشتی می گیرد و در صورت پیروزی بر این حریف در دور سوم به مصاف برنده کشتی میان پاول کریستوف و آتساماز تبلویف از روسیه می رود. در این وزن 17 نفر شرکت کرده اند.

بر اساس برنامه این رقابت ها، مسابقات مقدماتی تا تعیین شدن نفرات راه یافته به دیدار فینال امروز (شنبه) و مسابقات شانس مجدد، رده بندی و فینال نیز فردا (یکشنبه) برگزار می شود.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 2 بهمن 1398 بروزرسانی: 2 بهمن 1398 گردآورنده: discountbook.ir شناسه مطلب: 605

به "رقبای آزادکاران ایران مشخص شدند، مصاف با مدعیان روس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رقبای آزادکاران ایران مشخص شدند، مصاف با مدعیان روس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید