سایپا حریفی قابل احترام و استقلال تیمی محکوم به پیروزی است

علی چینی در مصاحبه با خبرنگاران گفت: استقلال در روزی باید با سایپا دیدار کند که پیروزی برای این تیم بسیار واجب است. آبی پوشان سه بازی پیاپی را پیروز شده و برای تثبیت موقعیت خود امروز هم باید مقابل این حریف پیروز شوند.

سایپا حریفی قابل احترام و استقلال تیمی محکوم به پیروزی است

مربی پیشین آبی پوشان بیان داشت: سایپا تیمی خوب و حریفی قابل احترام است و همیشه بازی های این دو تیم زیبا و تماشاگرپسند بوده است و بعضا نیز نتایجی در بازی دو تیم رقم خورده که پیش از آن قابل پیش بینی نبوده است.

وی افزود: استقلال تا حدودی رو غلتک افتاده و حالا این تیم بیشتر از ابتدای فصل موقعیت خلق کرده و راحت تر گل می زند و این نقطه قوت و فزونی آنها در بازی امروز است.

چینی خاطر نشان ساخت: باتوجه به این که بازی بعدی آبی پوشان هم یک بازی خانگی است، اگر استراماچونی از بازی امروز برنده خارج شود می توان امیدوار بود استقلال با به دست آوردن 6 امتیاز گام بلندی به سوی بالای جدول بردارد.

مدافع پیشین آبی پوشان تاکید کرد: هواداران از ابتدای فصل علیرغم این که نتایج تیم قابل قبول نبود، شرایط را تحمل و به مربی تیم اعتماد کردند و به او زمان دادند. این باعث شد تا تیم رفته رفته شکل خودش را پیدا کند. البته این استقلال هنوز با یک استقلال واقعی فاصله زیادی دارد، اما تیم روز به روز بهتر خواهد شد.

پیشکسوت استقلال بیان داشت: آنچه من می بینیم، تیم هنوز یکی دو بازیکن دیگر نیاز دارد تا نقاط ضعفی که در آن دیده می شود از بین برود و امیدوارم هرچه زودتر بازیکنان مورد نظر به مجموعه باشگاه اضافه شوند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 14 آذر 1398 بروزرسانی: 14 آذر 1398 گردآورنده: discountbook.ir شناسه مطلب: 496

به "سایپا حریفی قابل احترام و استقلال تیمی محکوم به پیروزی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سایپا حریفی قابل احترام و استقلال تیمی محکوم به پیروزی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید