شمار جان باختگان ناشی از ویروس کرونا در بوشهر به 48 نفر رسید

به گزارش کتاب ارزان، رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: متأسفانه شمار جان باختگان ناشی از ویروس کرونا در استان بوشهر تا روز گذشته، اول تیرماه به 48 نفر رسیده است.

شمار جان باختگان ناشی از ویروس کرونا در بوشهر به 48 نفر رسید

به گزارش گروه دانشگاه خبرنگاران به نقل از دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، سعید کشمیری، دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر از ثبت سه مورد جدید فوت در استان اطلاع داد و گفت: متأسفانه شمار جان باختگان ناشی از ویروس کرونا در استان بوشهر تا روز گذشته، اول تیرماه به 48 نفر رسیده است.

کشمیری اضافه نمود: طی دو روز گذشته، 17 مورد مبتلای جدید به کرونا در بیمارستان های استان بوشهر بستری شده اند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با اشاره به افزایش چهار مورد در بخش های مراقبت ویژه اضافه نمود: در حال حاضر 35 بیمار در بخش ICU تحت مراقبت های ویژه قرار دارند که از این تعداد 21 مورد مبتلا به کرونا هستند.

وی توضیح داد: خوشبختانه طی دو روز گذشته، 31 مورد از موارد بستری در بیمارستان های استان بوشهر با حال عمومی خوب ترخیص شده اند که 8 مورد آن ها مبتلا به کرونا بوده اند.

کشمیری اضافه نمود: 226 بیمار حاد تنفسی در بیمارستان های استان بوشهر بستری هستند که 90 مورد آن ها مبتلا به کرونا هستند.

وی با اشاره به اینکه تا به امروز 48 نفر از بیماران مبتلا به کرونا در استان بوشهر جان خود را از دست داده اند، گفت: دو مرد 26 و 54 ساله ساکن شهرستان های دشتستان و بوشهر و یک خانم 60 ساله ساکن شهرستان گناوه که هر سه سابقه بیماری زمینه ای داشتند، فوت نموده اند.

دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر با بیان اینکه تنها با رعایت دستورالعمل های بهداشتی می توان شیب بیماری کرونا را شکست، اعلام نمود: تا ریشه کنی کامل کرونا با زدن ماسک از یکدیگر محافظت کنیم و علاوه بر رعایت توسط خودمان، این اصل مهم را به دیگران نیز تذکر دهیم.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 1 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: discountbook.ir شناسه مطلب: 1116

به "شمار جان باختگان ناشی از ویروس کرونا در بوشهر به 48 نفر رسید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شمار جان باختگان ناشی از ویروس کرونا در بوشهر به 48 نفر رسید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید