فتح الله زاده: استراماچونی از بازی بعد روی نیمکت است، به هیچ گزینه دیگری فکر نمی کنم؛ از مجیدی بعدا استفاده خواهیم کرد

به گزارش کتاب ارزان، فتح الله زاده گزینه مدیرعاملی باشگاه استقلال گفت: فرهاد یکی از اسطوره های این تیم است و قطعا در آینده از او استفاده خواهد شد، اما الان تنها گزینه من برای مربیگری استراماچونی است.

فتح الله زاده: استراماچونی از بازی بعد روی نیمکت است، به هیچ گزینه دیگری فکر نمی کنم؛ از مجیدی بعدا استفاده خواهیم کرد

علی فتح الله زاده گزینه اصلی مدیرعاملی باشگاه استقلال در مصاحبه با دانشجو پس از جلسه ظهر امروز با وزیر ورزش گفت: تا چند روز آینده وزیر تصمیم نهایی خودش را اعلام می کند ، امیدوارم هر تصمیمی که اتخاذ می شود به صلاح تیم باشد تا دل هواداران میلیونی استقلال شاد شود.

وی در خصوص شرایط مربیگری در این تیم گفت: اگر بنده به عنوان مدیرعامل انتخاب شوم استراماچونی قطعا سرمربی ما خواهد بود.

فتح الله زاده در پاسخ به اینکه گفته می شود با آمدن وی فرهاد مجیدی روی نیمکت استقلال مینشیند افزود: فرهاد یکی از اسطوره های این تیم است و قطعا در آینده از او استفاده خواهد شد اما الان تنها گزینه من برای مربیگری استراماچونی است.

وی در پاسخ به این سوال که اگر با استراماچونی به توافق نرسند آیا مربی ایرانی را باید از گزینه های سرمربیگری بدانیم یا گزینه های خارجی خاطر نشلن کرد: به هیچ عنوان به گزینه ای جز استراماچونی فکر نمی کنم.

فتح الله زاده در خصوص بازی امروز نیز شرح داد: از هواداران خواهش می کنم امروز تا سوت انتها بازی تیم را حمایت کنند چرا که سه امتیاز این بازی برای ما از نان شب واجب تر است اگر می خواهیم قهرمانی از دستمان نرود باید این سه امتیاز را به دست بیاوریم.

مدیرعامل اسبق استقلال در انتها و در پاسخ به اینکه اگر مدیرعامل شوند چقدر طول میکشد تا شرایط سرمربی تیم را مشخص کنند، گفت تا دو سه روز آینده مدیرعامل مشخص می شود اگر بنده به این سمت انتخاب شدم از بازی بعد، استراماچونی روی نیمکت خواهد بود.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 10 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: discountbook.ir شناسه مطلب: 630

به "فتح الله زاده: استراماچونی از بازی بعد روی نیمکت است، به هیچ گزینه دیگری فکر نمی کنم؛ از مجیدی بعدا استفاده خواهیم کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فتح الله زاده: استراماچونی از بازی بعد روی نیمکت است، به هیچ گزینه دیگری فکر نمی کنم؛ از مجیدی بعدا استفاده خواهیم کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید