قالیباف خواستار رسیدگی به برخورد ماموران دانشگاه شهیدبهشتی با یک خبرنگار شد

به گزارش کتاب ارزان، تهران (پانا) - رئیس مجلس به کمیسیون بهداشت برای رسیدگی به درگیری مأمور دانشگاه شهیدبهشتی با یک خبرنگار مأموریت داد.

قالیباف خواستار رسیدگی به برخورد ماموران دانشگاه شهیدبهشتی با یک خبرنگار شد

علی خضریان در نشست علنی امروز مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی گفت: متأسفانه باخبر شدم یکی از خبرنگاران خانم به نام فائزه مومنی که برای تهیه گزارش از نحوه واکسیناسیون و ادعای وزارت کشور درباره اعلام کد واکسن ها گزارش تهیه می کرد، دچار آسیب و شکستگی انگشت دست شد.

نماینده مردم تهران، شمیرانات، ری، اسلامشهر و پردیس در مجلس ادامه داد: متأسفانه حراست دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در زمان خروج این خبرنگار تصور می کرد او اطلاعات و اخباری تهیه کرده که مناسب نیست، از این رو با خبرنگار درگیر شد و در نهایت انگشتان دست این خانم آسیب دید و شکسته است و در حال حاضر در دستان او پیچ و مهره کار گذاشته شده است.

وی گفت: متأسفم برای مسئولین دانشگاه شهید بهشتی که تا به امروز به صورت رسمی از جامعه خبری و رسانه ای کشور عذرخواهی نکرده اند. از آقای نمکی وزیر بهداشت درخواست دارم به سرعت به این موضوع رسیدگی کند و با متخلفین برخورد شود، همچنین گزارش شفافی به مجلس و کمیسیون بهداشت ارائه شود در غیر این صورت مجلس با این موضوع به صورت جدی برخورد می کند.

محمدباقر قالیباف در واکنش به این تذکر گفت: چنین برخوردی با خبرنگارانی که با مشقت و سختی به دنبال بررسی مسائل و اطلاع رسانی به افکار عمومی هستند، قابل پذیرش نیست. از کمیسیون بهداشت و درمان می خواهیم پیگیر این گزارش باشند، همچنین کمیسیون اصل 90 در صورتی که شکایتی در این زمینه دریافت کرد به آن رسیدگی کند.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 4 تیر 1400 بروزرسانی: 4 تیر 1400 گردآورنده: discountbook.ir شناسه مطلب: 1703

به "قالیباف خواستار رسیدگی به برخورد ماموران دانشگاه شهیدبهشتی با یک خبرنگار شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قالیباف خواستار رسیدگی به برخورد ماموران دانشگاه شهیدبهشتی با یک خبرنگار شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید