ممنوعیت ورود گردشگران به ماسوله

به گزارش کتاب ارزان، براساس سخنان مدیر پایگاه میراث فرهنگی ماسوله، ممنوعیت بازدید از شهر تاریخی ماسوله تا اطلاع ثانوی بخاطر شیوع ویروس کرونا صورت گرفت.

ممنوعیت ورود گردشگران به ماسوله

اگر علاقمند به سفر با بهترین تور تابستان کانادا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم تور کانادا از تورنتو، مونترال و ابشار نیاگارا دیدن کنید و بهترین تجربه سفر را داشته باشید.

جریان چیست؟

احمد نجیبی با اشاره به شرایط ساختاری و فشردگی بافت تاریخی ماسوله اظهار کرد: با توجه به شیوع ویروس کرونا و همچنین با توجه به اینکه معمولا حضور مخاطبان و گردشگران در ماسوله از بافت و بازار تاریخی این شهر تاریخی در بخشی فشرده انجام می گردد، تا اطلاع ثانوی حضور گردشگران در این شهر تاریخی ممنوع اعلام شد. او تاکید نمود: این دستور براساس تاکید وزارت بهداشت و شورای تامین شهرستان و درخواست پایگاه میراث فرهنگی ماسوله، اعلام شده و تا اطلاع ثانوی ورود گردشگران به محدوده ماسوله ممنوع شده است. وی با اشاره به اینکه این دستور از امروز در شهر تاریخی ماسوله اجرایی می گردد، ادامه داد: مغازه های بازار تاریخی ماسوله تعطیل شده و امکان سرویس دهی ندارند، همچنین از ورودی این شهر تاریخی، از حضور گردشگران جلوگیری می گردد. نجیبی از مخاطبان و علاقمندان به حضور در این بافت تاریخی درخواست کرد تا دیدن تاریخ ماسوله را با توجه به شرایط موجود، در شرایط بهتری برنامه ریزی نمایند.

منبع: ایسنا

منبع: همگردی
انتشار: 14 اسفند 1398 بروزرسانی: 14 اسفند 1398 گردآورنده: discountbook.ir شناسه مطلب: 720

به "ممنوعیت ورود گردشگران به ماسوله" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ممنوعیت ورود گردشگران به ماسوله"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید