نبی: نامه های AFC به فدراسیون فوتبال عادی و مرسوم است، از ایران اطلاعات غلط می دهند

به گزارش کتاب ارزان، سرپرست دبیرکلى فدراسیون فوتبال در واکنش به ایمیل های AFC گفت که این اتفاقی عادی و مرسوم است و مسائل به زودی حل خواهند شد.

نبی: نامه های AFC به فدراسیون فوتبال عادی و مرسوم است، از ایران اطلاعات غلط می دهند

به گزارش کتاب ارزان و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، مهدى محمدنبى درباره ایمیل های ارسالی از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا در خصوص انتخابش به عنوان سرپرست دبیرکلی این فدراسیون گفت: اختلاف نظر یا هرگونه سوء برداشتى که در مکاتبات دو جانبه فدراسیون و کنفدراسیون مطرح شده قطعا حل و مرتفع می گردد. فدراسیون فوتبال ایران همواره تعامل و ارتباط نزدیکى با کنفدراسیون فوتبال آسیا داشته و مبادله نامه یا ایمیل ها درباره تشریفات و ساز و کار ادارى، امرى کاملا عادى در این ارتباط است اما متاسفانه سوء رفتارهایى در داخل کشور انجام شده که با مقاصد خاص، منافع و موقعیت فوتبال کشور را در نظر نمی گیرند.

وی افزود: بنده با سابقه حدود 8 سال دبیرکلى در فدراسیون همچنین ارتباطات و کرسى هایى که در AFC داشته ام بارها شاهد اختلاف نظر و برداشت هاى متفاوت قانونى درباره موضوعات گوناگون بودم اما تاسف برانگیز است که در چنین مسئله اى شاهد انعکاس جزئى ترین مکاتبات اى اف سى و فدراسیون فوتبال هستیم. این اتفاق تلخى است که موجب شده در مذاکرات و مکاتبات بین المللى، فدراسیون فوتبال ایران با حاشیه و رفتارهای غیر معمول و نادرست روبرو گردد.

سرپرست دبیرکلى فدراسیون گفت: کنفدراسیون فوتبال آسیا در این نامه ها موضع گیرى له یا علیه شخص خاصى نداشته و تنها ایراد شکلى به تشریفات و رویه ادارى عنوان نموده که اینگونه موارد در تعامل فدراسیون فوتبال با یک نهاد بالادستى مثل کنفدراسیون کاملا طبیعى و مرسوم است. در عین حال متاسفانه باید بگوییم از داخل کشور بى تقوایى هایى انجام شده و در راستای منافع فردی اطلاعات نادرستى منتقل شده است.

نبى افزود: حضور و فعالیت هر ایرانى در بخش ها و کمیته هاى مختلف AFC باعث افتخار است و ما هم ارتباط بسیار خوبى با کمیته هاى مختلف کنفدراسیون از جمله دپارتمان فدراسیون هاى عضو AFC داشته و داریم. در این موضوع هم فدراسیون طبق مقررات و ضوابط اساسنامه عمل نموده است. با این وجود از رسانه ها درخواست می کنیم با توجه به حساسیت موضوع با در نظر دریافت مصالح و منافع فوتبال کشور مثل همواره در این جهت هوشمندانه عمل نمایند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 5 خرداد 1399 بروزرسانی: 5 خرداد 1399 گردآورنده: discountbook.ir شناسه مطلب: 942

به "نبی: نامه های AFC به فدراسیون فوتبال عادی و مرسوم است، از ایران اطلاعات غلط می دهند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نبی: نامه های AFC به فدراسیون فوتبال عادی و مرسوم است، از ایران اطلاعات غلط می دهند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید