گرشاسبی: با دایی به توافق رسیدیم و قسط دوم طلب او را پرداخت می کنیم، حداقل حق ما در دیدار مقابل الدحیل تساوی بود

به گزارش کتاب ارزان، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس مدعی شد این تیم در دیدار شب گذشته مقابل الدحیل قطر کمترین حقش دستیابی به نتیجه تساوی بوده است.

گرشاسبی: با دایی به توافق رسیدیم و قسط دوم طلب او را پرداخت می کنیم، حداقل حق ما در دیدار مقابل الدحیل تساوی بود

به گزارش کتاب ارزان، حمیدرضا گرشاسبی در گفت وگو با سایت باشگاه پرسپولیس اظهارداشت: اعضای تیم فوتبال پرسپولیس با نمایشی که داشتند باعث امیدواری و افتخار بودند و شکی نیست که تساوی حداقل حق آنها از بازی رفت بود.

وی ادامه داد: همه هواداران و کارشناسان استحضار دارند که پرسپولیس از دو پنجره نقل وانتقالات محروم بوده است و در این شرایط چهار بازیکن کلیدی اش هم جدا شدند. نفرات جدید هم با توجه به منع قانونی نتوانستند جایگزین شوند و همه می دانند که چنین موقعیتی چقدر سخت است.

گرشاسبی مطرح نمود: پرسپولیس در این وضعیت به مصاف تیمی رفته است که ارزش قرارداد یکی از بازیکنانش به اندازه بودجه یک فصل تیم پرسپولیس است. تیم فوتبال پرسپولیس در این بازی مردانه در میدان حاضر شد و با اینکه در خانه حریف بازی می کرد، در بسیاری از لحظات بازی، توپ و میدان را در اختیار داشت و حق ما بود که حداقل تساوی بگیریم. به امید خدا در بازی برگشت با حضور خیل عظیم هواداران بتوانیم نتیجه قابل قبول و مورد احتیاج را ضمن ارائه یک فوتبال دیدنی بگیریم.

مدیرعامل پرسپولیس توضیح داد: بچه های ما هم در این بازی سربلند بودند و جا دارد در اینجا از کوشش بازیکنان و درایت و تدبیر کادرفنی و دیگر عوامل تیم تشکر و قدردانی کنیم.

گرشاسبی همچنین با اشاره به انتشار بعضی مطالب در تفسیر صحبت هایش، درباره طلبکاران و ارتباط دادن آن به موارد خاص چون موضوع علی دایی با تأکید گفت: متأسفانه بعضی رسانه ها تلقی و تحلیل خود از مسائل و صحبت ها را به نادرست به باشگاه انتساب می دهند و در این مورد هم برای خودشان نشسته اند و به تحلیلی رسیده اند که نتیجه آن می تواند ایجاد حاشیه برای پرسپولیس و ایجاد درگیری و اختلاف بین عوامل مختلف باشد.

وی توضیح داد: این در شرایطی است که ما به ویژه در مورد آقای علی دایی، نشست های صمیمانه ای با نمایندگان وی داشته ایم که به توافق های خوبی هم رسیده ایم. براساس این توافق ها، ما قسط اول از مطالبات ایشان را هم پرداخت کردیم، ولی متأسفانه با توجه به بروز تنگناهای مالی تا این لحظه نتوانستیم قسط بعدی را پرداخت کنیم. البته درصدد آن هستیم با حل مشکلات مالی، ادامه این توافق را انجام داده و بدهی را برطرف کنیم. بر همین اساس، اعلام می کنیم هر برداشتی غیر از این، تلقی خود افراد بوده و انتساب آن به باشگاه، کذب است. این موارد جنبه شخصی داشته و مورد تأیید باشگاه نیست.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 9 آبان 1397 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: discountbook.ir شناسه مطلب: 25

به "گرشاسبی: با دایی به توافق رسیدیم و قسط دوم طلب او را پرداخت می کنیم، حداقل حق ما در دیدار مقابل الدحیل تساوی بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گرشاسبی: با دایی به توافق رسیدیم و قسط دوم طلب او را پرداخت می کنیم، حداقل حق ما در دیدار مقابل الدحیل تساوی بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید