4800 مراجعه برای اعتراض به قطع یارانه نقدی

به گزارش کتاب ارزان، سخنگوی ستاد اجرایی تبصره 14 قانون بودجه 98 گفت: 4800 مراجعه به دفاتر پیشخوان برای اعتراض به عدم تخصیص یارانه نقدی صورت گرفت.

4800 مراجعه برای اعتراض به قطع یارانه نقدی

به گزارش گروه مالی کتاب ارزان، حسین میرزایی با اشاره به آنالیز پرونده افرادی که پیامک عدم تخصیص یارانه نقدی دریافت نموده اند، گفت: از 30 شهریور تا امروز صبح بالغ بر 4 هزار و 800 سرپرست خانوار به دفاتر پیشخوان دولت برای اعتراض به پیامک عدم تخصیص یارانه رفتند.

سخنگوی ستاد اجرایی تبصره 14 قانون بودجه 98 گفت: بعضی از معترضان تلفنی یارانه شان حذف نشده و به دلیل اختلال ایجاد شده در حساب های بانکی (EBANK) که از طرف سازمان هدفمند سازی یارانه ها بوده پیامک واریز یارانه دریافت نکردند. تعداد این افراد 2750 مورد بوده است.

وی مطرح کرد: اگر اطلاع رسانی به این افراد صورت می گرفت تداخل با معترضین که پیامک عدم تخصیص یارانه برای آن ها ارسال شده ایجاد نمی شد.

میرزایی در خصوص نحوه رسیدگی بعد از اعتراض به پیامک حذف یارانه گفت: افراد معترض اجازه دسترسی وزارت رفاه را به حساب های بانکی خود خواهند داد و بر این اساس با کد ملی که ثبت شده است می توانند اطلاعات حساب بانکی خود را به صورت کامل در پایگاه اطلاعات رفاه ایرانیان مشاهده نمایند.

سخنگوی ستاد اجرایی تبصره 14 قانون بودجه 98 با بیان اینکه کمتر از 200 هزار نفر واجد عدم تخصیص یارانه یکصد و سومین مرحله پرداخت یارانه نقدی هستند، گفت: برای این افراد پیامک با سرشماره یارانه دریافت نموده اند که می توانند به دفاتر پیشخوان دولت مراجعه نمایند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 7 آبان 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: discountbook.ir شناسه مطلب: 409

به "4800 مراجعه برای اعتراض به قطع یارانه نقدی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "4800 مراجعه برای اعتراض به قطع یارانه نقدی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید