حضور دو و میدانی کار قم در مسابقات جوانان آسیا در چین تایپه

به گزارش کتاب ارزان، خبرنگاران: رئیس هیئت دو و میدانی قم از حضور دو و میدانی کار قم در مسابقات جوانان آسیا در چین تایپه اطلاع داد.

حضور دو و میدانی کار قم در مسابقات جوانان آسیا در چین تایپه

با تور چین سفری خاطره انگیز را تجربه کنید.

علی رضایی در گفت و گو با خبرنگار خبرنگاران در قم اظهار کرد: دو و میدانی کار قمی با شرکت در مسابقات قهرمانی جوانان آسیا برای به دست آوردن سهمیه اعزام به رقابت های دو و میدانی قهرمانی جوانان دنیا کوشش می نماید.

وی گفت: تیم ملی دو و میدانی رده سنی جوانان کشورمان دو رویداد مهم آسیایی و دنیای را در پیش رو دارد و این در حالی است که مسابقات آسیایی، دروازه ورود به پیکارهای دنیای به حساب می آید.

رئیس هیئت دو و میدانی قم اضافه کرد: رقابت های دو و میدانی قهرمانی جوانان آسیا در اواخر خردادماه برگزار می گردد و مسابقات دو و میدانی قهرمانی جوانان دنیا نیز تابستان سال جاری در ایالات متحده به انجام می رسد.

رضایی بیان نمود: اعزام به رقابت های آسیایی در مواد و رشته های مختلف صورت می گیرد در حالی که دو و میدانی قم یک نماینده به نام محمد سبب کار در مسابقات آسیایی چین تایپه در اختیار دارد.

وی ابراز کرد: محمد سبب کار در ماده 400 متر مسابقات قهرمانی جوانان کشور که در اردیبهشت ماه به انجام رسید قهرمان شد تا به عنوان نماینده قم راهی مسابقات آسیایی چین تایپه گردد.

رئیس هیئت دو و میدانی قم بیان کرد: میزبان رقابت های دو و میدانی قهرمانی جوانان آسیا را چین تایپه بر عهده دارد و این رقابت ها از روز بیست و پنجم خرداد ماه با حضور نمایندگان کشورهای مختلف قاره کهن به انجام می رسد.

رضایی توضیح داد: به دست آوردن مدال در مسابقات قهرمانی جوانان آسیا به معنای کسب سهمیه حضور در رقابت های دو و میدانی قهرمانی جوانان دنیا است و از این رو ، سبب کار در موقعیتی ویژه قرار گرفته است.

ب

منبع: تسنیم
انتشار: 9 آبان 1398 بروزرسانی: 7 مهر 1399 گردآورنده: discountbook.ir شناسه مطلب: 414

به "حضور دو و میدانی کار قم در مسابقات جوانان آسیا در چین تایپه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حضور دو و میدانی کار قم در مسابقات جوانان آسیا در چین تایپه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید