مقالات گردشگری

اعلام آمادگی خیّران هرمزگانی برای مشارکت در پروژه های عمرانی میراث فرهنگی و گردشگری

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی هرمزگان گفت: پس از انتشار مشخصات پروژه های عمرانی پیش بینی شده سال 98، خیّران برای مشارکت در این پروژه ها اعلام آمادگی کردند.

25 دی 1398

دوچرخه سواری پیست قهرمانی آسیا، نایب قهرمانی ایران در تیم اسپرینت معلولان

رقابت های دوچرخه سواری پیست قهرمانی آسیا در مالزی با نایب قهرمانی ایران در ماده تیم اسپرینت معلولان پیگیری شد.

23 دی 1398

فیلم ، دزدی جواهرات و اشیا تاریخی از موزه درسدن آلمان

گنجینه هایی با ارزش حدود یک میلیارد یورو از موزه درسدن آلمان به سرقت رفت و دزان آن متواری شدند.

22 دی 1398

فیلیپین خواهان تعهد محکمتر آمریکا در مناقشه دریای جنوبی چین شد

خبرنگاران: وزیر دفاع فیلیپین تاکید نمود که فیلیپین به دنبال یک تعهد قوی تر از آمریکا برای یاری به متحد خود در مناقشه مربوط به دریای جنوبی چین است.

21 دی 1398

سفر به ماسوله، رشت، اولسبلنگاه؛ سفر به سرزمین ابر و باران

هیچ چیز به اندازه طبیعت نمی تواند انرژی از دست رفته و مورد احتیاج برای ادامه زندگی را در کشاکش زندگی مدرن و پر سرعت امروز برگرداند. خوشبختانه در ایران که کشوری چهار فصل است، برای استفاده از موهبت طبیعت کافی است از جاده ها گذشت تا به راحتی به خطه سرسبز...

20 دی 1398

فرانسوی هایی که خوردند و بردند و دوباره برگشتند

خبرنگاران: با توجه به افت فاحش صنعت خودروسازی فرانسه در سال های اخیر، شاید بهتر باشد ایران به جای اطمینان مجدد به شرکت های بدسابقه پژو و رنو، اقدام به مذاکره با شرکت های بزرگ خودروسازی در ژاپن، کره جنوبی، ایتالیا و حتی آلمان کند.

13 دی 1398

تیم ملی فوتبال جوانان به منامه سفر کرد

تیم ملی جوانان به منظور حضور در مرحله نهایی رقابتهای قهرمانی آسیا پیش از ظهر امروز تهران را به مقصد منامه پایتخت بحرین ترک کرد.

10 دی 1398

مسجد کبود تبریز؛ هنر معماری در دستان کاشی کاری ها

کشور ما به لحاظ آنکه تاریخ پرفرازونشیبی را به چشم خود دیده و در دوره های مختلفی نیز تحت سلطه حکومت های گوناگون قرار گرفته است دارای جاذبه های تاریخی و فرهنگی زیادی است.

9 دی 1398

تخلیه فرودگاه لوتون انگلیس به دلیل وجود بسته مشکوک

خبرنگاران: فرودگان لوتون انگلیس به دلیل وجود بسته مشکوک تخلیه شد.

8 دی 1398

اقتصاد سیاسی؛ اهرم تشکیل دهنده مثلث همکاری چین، افغانستان و هند

خبرنگاران: کارشناسان مسائل سیاسی و مالی بر این باورند که با توجه به نیازهای سیاسی، مالی و امنتی 3 کشور افغانستان، چین و هند می توانند در آینده نزدیک مثلث قدرتمند همکاری منطقه ای را تشکیل دهند.

3 دی 1398

بهترین هتل های 4 ستاره میلان؛ شهر عاشقان مُد در ایتالیا

میلان یکی از شهرهای پرجمعیت در ایتالیا است که گردشگران بسیاری به این شهر مُد سفر می نمایند؛ با انتخاب هتل های 4 ستاره در این شهر سفری لوکس را تجربه خواهید کرد.

2 دی 1398

امیدواریم آمریکا در راستا عقلانیت و تدبیر حرکت کند

به گزارش خبرنگاران به نقل از خانه ملت، حسین امیرعبداللهیان دستیار ویژه رئیس مجلس شورای اسلامی در امور بین الملل امروز (چهارشنبه 26 آبان ماه) با سفیر ویتنام در تهران دیدار و گفت وگو کرد.

26 آذر 1398

رسیدگی و مرمت سریع مسجد تاریخی اسپی مزگت رضوان شهر

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان گیلان به همراه معاون میراث فرهنگی استان، رئیس اداره شهرستان رضوانشهر دوشنبه 25 آذر از قدیمی ترین مسجد تاریخی اسپی مزگت رضوانشهر بازدید کرد.

26 آذر 1398

رئیس دولت وفاق ملی لیبی در استانبول با اردوغان دیدار کرد

همزمان با بالا دریافت تنش میان حامیان خارجی طرف های درگیر در لیبی، فایز السراج رئیس دولت وفاق ملی لیبی که مورد حمایت آنکارا واقع شده است به ترکیه رفته و با رئیس جمهور این کشور دیدار نموده است.

24 آذر 1398

توریست زن خارجی تماشاگر ویژه بازی تراکتور، عکس

یک توریست زن برزیلی پیروز شد بازی صنعت نفت و تراکتور را از ورزشگاه تختی آبادان تماشا کند.

23 آذر 1398

باج گیری فرسایشی ترامپ ناقوس خطر را برای عربستان به صدا درآورد

خبرنگاران-گروه بین الملل: هر چه از دوران ریاست جمهوری دونالد ترامپ بیشتر می گذرد زوایای بیشتری از رابطه آکنده از ارباب مآبی و قلدرانه، باج گیری و تحقیرآمیز وی در قبال کشورهای ثروتمند حوزه خلیج فارس به ویژه عربستان آشکار می شود.

22 آذر 1398

در آدینه سیاه استانبول چه خبر است؟

شاید اگر چند سال پیش اسم آدینه سیاه را به زبان می آوردید، اطرافیانتان کمی نگران می شدند. اما در سال های اخیر و با فراگیر شدن این رخداد در ایران، دیگر کسی از شنیدن نام این روز تعجب نمی کند. اگر هم هنوز با آدینه سیاه آشنا نیستید، پیشنهاد ما خواندن مقاله خبرنگاران...

20 آذر 1398

اعضای تیم فوتبال امید وارد عمان شدند

اعضای تیم فوتبال امید کشورمان صبح امروز وارد مسقط شدند.

19 آذر 1398

سفر به قطعه ایی از بهشت، پوکت

وب سایت خبرنگاران با همکاری آژانس های مسافرتی عضو و در جهت ترویج فرهنگ سفر و به اشتراک گذاری دانش و تجربه کاربران خود اقدام به راه اندازی مسابقه ای با عنوان مسابقه بزرگ سفرنامه نویسی برای پنچمین سال متوالی کرده است (اگر نمیدانید سفرنامه چیست اینجا کلیک...

18 آذر 1398

نخستین تور فعالان گردشگری و رسانه کشور عمان وارد فارس می شوند

مدیرکل میراث فرهنگی فارس از برگزاری نخستین تور آشناسازی 6 روزه با حضور 17 نفر از فعالان حوزه گردشگری در حوزه آژانس های هواپیمایی عمان و رسانه این کشور در استان فارس اطلاع داد.

16 آذر 1398
تعداد: (147)