فرهنگ و هنر

میلیاردرهای گیشه؛ بازیگران ایرانی چقدر دستمزد می گیرند؟

روزنامه هفت صبح: درباره رقم دستمزد بازیگران سینمای ایران بار ها عدد هایی در رسانه های رسمی منتشر شده است. سال پیش هم هفت صبح میزان دستمزد بعضی بازیگران را اظهار داشت که واکنش های زیادی به همراه داشت. در آن گزارش نوشتیم همه موهبات بازیگران به دستمزد های...

27 دی 1398

اعلام آمادگی خیّران هرمزگانی برای مشارکت در پروژه های عمرانی میراث فرهنگی و گردشگری

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی هرمزگان گفت: پس از انتشار مشخصات پروژه های عمرانی پیش بینی شده سال 98، خیّران برای مشارکت در این پروژه ها اعلام آمادگی کردند.

25 دی 1398

آنکارا بازیگری نوظهور

تغییرات تدریجی در سیاست های خارجی ترکیه و جهش های داخلی و خارجی در منطقه باعث شد تا موقعیت تاثیر گذار ژئو پلتیکی ترکیه در خاورمیانه غیر قابل انکار شود.

24 دی 1398

فیلم ، دزدی جواهرات و اشیا تاریخی از موزه درسدن آلمان

گنجینه هایی با ارزش حدود یک میلیارد یورو از موزه درسدن آلمان به سرقت رفت و دزان آن متواری شدند.

22 دی 1398

سفر به ماسوله، رشت، اولسبلنگاه؛ سفر به سرزمین ابر و باران

هیچ چیز به اندازه طبیعت نمی تواند انرژی از دست رفته و مورد احتیاج برای ادامه زندگی را در کشاکش زندگی مدرن و پر سرعت امروز برگرداند. خوشبختانه در ایران که کشوری چهار فصل است، برای استفاده از موهبت طبیعت کافی است از جاده ها گذشت تا به راحتی به خطه سرسبز...

20 دی 1398

احترام برومند: آموزش و پرورش بچه ها را سراغ تئاتر ببرد

احترام برومند با اشاره به هنرمندانی که در حوزه تئاتر کودک و نوجوان فعال هستند و می توان از آن ها تجلیل کرد درباره نقش رسانه هایی مثل صداوسیما در معرفی و فرهنگسازی این حوزه از تئاتر گفت.

14 دی 1398

رقیب فرانسوی فیلم مست عشق

با وجود این، این احتمال نیز وجود دارد که نگاه های مختلف به زندگی مولانا از زوایای گوناگون، جنبه های متنوعی از شخصیت برجسته، اما پیچیده این شاعر عارف را برای جهانیان به نمایش بگذارد.

12 دی 1398

مسجد کبود تبریز؛ هنر معماری در دستان کاشی کاری ها

کشور ما به لحاظ آنکه تاریخ پرفرازونشیبی را به چشم خود دیده و در دوره های مختلفی نیز تحت سلطه حکومت های گوناگون قرار گرفته است دارای جاذبه های تاریخی و فرهنگی زیادی است.

9 دی 1398

همکاری جهاددانشگاهی و ورزش و جوانان فارس برای تجهیز کمپ جوانان جهان اسلام

خبرنگاران/فارس رئیس جهاد دانشگاهی و مدیرکل ورزش و جوانان فارس در خصوص تجهیز و هوشمندسازی کمپ توانمندسازی جوانان جهان اسلام در شیراز توسط جهاد دانشگاهی، به بحث و تبادل نظر پرداختند.

9 دی 1398

عکس: تهدید به کشتن مسلمان ها

عصر ایران: یک مرد در ایالت کبک کانادا با انتشار یک ویدئو در یوتیوب تهدید کرد از این پس هر هفته یک مسلمان یا عرب را به تلافی حملات تروریستی به کشورهای غربی خواهد کشت.

7 دی 1398

انسی برندگانش را شناخت، شگفتی از ایده خلاقانه یک انیمیشن

به گزارش خبرنگاران به نقل از ورایتی، بدنم را گم کردم ساخته جرمی کلاپین از فرانسه، شب پیش به عنوان برنده اصلی جشنواره بین المللی انیمیشن انسی انتخاب شد و در عین حال جایزه مخاطب این جشنواره را نیز از آن خود کرد.

4 دی 1398

اقتصاد سیاسی؛ اهرم تشکیل دهنده مثلث همکاری چین، افغانستان و هند

خبرنگاران: کارشناسان مسائل سیاسی و مالی بر این باورند که با توجه به نیازهای سیاسی، مالی و امنتی 3 کشور افغانستان، چین و هند می توانند در آینده نزدیک مثلث قدرتمند همکاری منطقه ای را تشکیل دهند.

3 دی 1398

بهترین هتل های 4 ستاره میلان؛ شهر عاشقان مُد در ایتالیا

میلان یکی از شهرهای پرجمعیت در ایتالیا است که گردشگران بسیاری به این شهر مُد سفر می نمایند؛ با انتخاب هتل های 4 ستاره در این شهر سفری لوکس را تجربه خواهید کرد.

2 دی 1398

رسیدگی و مرمت سریع مسجد تاریخی اسپی مزگت رضوان شهر

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان گیلان به همراه معاون میراث فرهنگی استان، رئیس اداره شهرستان رضوانشهر دوشنبه 25 آذر از قدیمی ترین مسجد تاریخی اسپی مزگت رضوانشهر بازدید کرد.

26 آذر 1398

سفر به قطعه ایی از بهشت، پوکت

وب سایت خبرنگاران با همکاری آژانس های مسافرتی عضو و در جهت ترویج فرهنگ سفر و به اشتراک گذاری دانش و تجربه کاربران خود اقدام به راه اندازی مسابقه ای با عنوان مسابقه بزرگ سفرنامه نویسی برای پنچمین سال متوالی کرده است (اگر نمیدانید سفرنامه چیست اینجا کلیک...

18 آذر 1398

نخستین تور فعالان گردشگری و رسانه کشور عمان وارد فارس می شوند

مدیرکل میراث فرهنگی فارس از برگزاری نخستین تور آشناسازی 6 روزه با حضور 17 نفر از فعالان حوزه گردشگری در حوزه آژانس های هواپیمایی عمان و رسانه این کشور در استان فارس اطلاع داد.

16 آذر 1398

خیرالنساء قاسم هاشمی نژاد به بازار می آید

خیرالنساء نوشته نویسنده و شاعر فقید، قاسم هاشمی نژاد توسط نشر هرمس چاپ شد.

16 آذر 1398

تفاهمنامه همکاری موسسه اکو و خانه تئاتر منعقد شد

تفاهم نامه همکاری میان موسسه فرهنگی اکو و خانه تئاتر به منظور همکاری های بیشتر تئاتری امضا شد.

8 آذر 1398

700 کیلومتر راه سیل زده عشایر لرستان بازسازی شد

مدیرکل امور عشایری لرستان گفت: 960 کیلومتر راه عشایری بر اثر سیل فروردین ماه سال جاری تخریب شده بود که تاکنون 700 کیلومتر بازسازی و بهسازی شده است.

7 آذر 1398

دختر میرکریمی طاووس طلایی برد، یک جایزه برای اصلانی

به گزارش خبرنگاران به نقل از تایم آو ایندیا، جشنواره فیلم گوآ که امشب (دوشنبه) و ساعتی پیش به چهل و هفتمین دوره خود سرانجام داد، جایزه معتبر خود را همراه با یک جایزه نقدی به فیلم میرکریمی اهدا کرد.

7 آذر 1398
تعداد: (102)