ویژگی های نو اینستاگرام معرفی گردید؛ ساخت استیکر با هوش مصنوعی و فیلترهای نو

به گزارش کتاب ارزان، دیجیاتو: با یاری قابلیت نو اینستاگرام می توانید براساس عکس یا ویدیو های خود استیکر فراوری کنید.

ویژگی های نو اینستاگرام معرفی گردید؛ ساخت استیکر با هوش مصنوعی و فیلترهای نو

اینستاگرام ویژگی تازهی برای کاربران خود ارائه نموده است تا بتوانند با یاری هوش مصنوعی برای ریلز و استوری های خود استیکر بسازند. در این فرآیند از مدل هوش مصنوعی Segment Anything متا استفاده می گردد و این استیکر ها را می توان با آپلود عکس یا ویدیو های خود یا با انتخاب از بین عکس ها و ویدیو های واجد شرایط ایجاد کرد.

همانطور که تک کرانچ در گزارش خود شرح می دهد، مدل هوش مصنوعی Segment Anything بعلاوه به کاربران این امکان را می دهد تا اشیاء موجود در تصویر را تنها با یک کلیک برش بدهید. برای استفاده از این قابلیت، می توانید گزینه تازه Create در کادر جستجوی استیکر ها را انتخاب کنید.

متا ماه گذشته از ابزار هوش مصنوعی Emu برای ساخت استیکر در برنامه های چت رونمایی نموده بود و باید توجه داشت ویژگی تازه با آن فرق دارد. با Emu می توانید براساس دستور متنی خود به فراوری استیکر بپردازید، اما در ویژگی تازه باید عکس و ویدیو از خود آپلود کنید.

قابلیت تازه ساخت استیکر های سفارشی با هوش مصنوعی در حال حاضر به صورت آزمایشی ارائه شده است. متا بعلاوه قابلیت دیگری را برای سازندگان اینستاگرام ارائه نموده است که از جمله آن ها می توان به ویژگی های تازه Undo و Redo برای ریلزها، ابزار تازهی برای توسعه، برش و چرخش کلیپ ها و دسترسی به هاب تازهی برای ساخت میم اشاره نمود.

اینستاگرام بعلاوه فیلتر های تازهی برای عکس ها اضافه نموده است. این شبکه اجتماعی در پست وبلاگ خود شرح می دهد که فیلتر های اضافه شده شامل مواردی می گردد که رنگ های ظریف و سبک های گویاتری را در دسترس کاربران قرار می دهد.

علاوه بر این، متا 10 صدای تازه تبدیل متن به گفتار انگلیسی را در دسترس کاربران کشور های منتخب قرار داده و شش فونت و سبک متن تازه را به پلتفرم خود اضافه نموده است.

اینستاگرام بعلاوه بعضی از ویژگی های خود را بهینه سازی نموده است که از جمله آن ها می توان به افزودن راه های تازهی برای جستجوی صدا های پرطرفدار یا دسترسی به مرورگر صوتی و یک نمای ساده برای Drafts که به وسیله آن می توان نام پیش نویس ها را تغییر دهید و آن ها را زمان بندی کنید اشاره نمود.

منبع: انتخاب
انتشار: 28 آبان 1402 بروزرسانی: 28 آبان 1402 گردآورنده: discountbook.ir شناسه مطلب: 2328

به "ویژگی های نو اینستاگرام معرفی گردید؛ ساخت استیکر با هوش مصنوعی و فیلترهای نو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ویژگی های نو اینستاگرام معرفی گردید؛ ساخت استیکر با هوش مصنوعی و فیلترهای نو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید