وزنه برداری

استعفای تاماش آیان از سوی هیات اجرایی پذیرفته شد

هیات اجرایی فدراسیون بین المللی وزنه برداری استعفا و خروج تاماش آیان، رئیس این فدراسیون را پذیرفت.

24 خرداد 1399

تصمیم هیات رئیسه فوتبال شبهه برانگیز است، انصاریفرد باید جواب بدهد

به گزارش خبرنگاران، مهدی علی نژاد ظهر که چند ماهی است معاونت ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش را برعهده گرفته است، امروز آدینه با حضور در برنامه ورزش و مردم به تشریح آخرین شرایط ورزش پرداخت.

12 اردیبهشت 1399

خبرنگاران سالن های مجموعه ورزشی آزادی ضد عفونی شدند

تهران- خبرنگاران- ستاد مقابله با کرونا در ورزش مستقر در فدراسیون پزشکی ورزشی، مجموعه 5 سالن استادیوم آزادی و کمپ تیم های ملی تیراندازی را ضد عفونی و گندزدایی کرد.

26 فروردین 1399

درمان مصدومیت عباسعلی در آلمان، عملکرد کاراته قابل قبول بود

به گزارش خبرنگاران، سید حسن طباطبایی در گفت و گو با سایت فدراسیون کاراته در مورد عملکرد کاراته کاهای کشورمان در رقابت های کاراته وان اتریش گفت: نمایندگان ایران در اتریش عملکرد خوبی داشتند و پیروز شدند دو مدال طلا کسب نمایند. نقطه عطف کار ملی پوش کشورمان...

22 فروردین 1399

افتتاح 1303 میلیارد تومان طرح عمرانی در شهرستان رشت

خبرنگاران/گیلان فرماندار شهرستان رشت گفت: همزمان با ایام دهه مبارک فجر 252 پروژه عمرانی با اعتباری بالغ بر 1303 میلیارد تومان در شهرستان رشت به بهره برداری می رسد که برای 2283 نفر فرصت شغلی ایجاد می نماید.

26 اسفند 1398

ایران دهم شد، قهرمانی به روسیه رسید

به گزارش خبرنگاران به نقل از فدراسیون وزنه برداری، مسابقات وزنه برداری جوانان دنیا در سال 2015 با رقابت 231 ورزشکار دختر و پسر در شهر ورکلاو Wroclaw لهستان برگزار گردید تا دورهای دیگر از این پیکارها با افتخار آفرینی نسل های آینده وزنه برداری به خاتمه برسد....

2 بهمن 1398