افسانه چهره پنهان در صخره های کانادا به واقعیت مبدل شد

به گزارش کتاب ارزان، به گزارش خبرنگاران به نقل از دیلی میل، هنگ گاس که در سال 2008 برای نخستین بار درباره چهره متعجب صخره های بریتیش کلمبیا شنیده بود برای پیدا کردن این چهره مصمم شد و دو سال از زندگی اش را برای پیدا کردن این چهره در دل سنگ های بریتیش کلمبیا صرف کرد.

افسانه چهره پنهان در صخره های کانادا به واقعیت مبدل شد

جهت دریافت مشاوره سفر با تور کانادا با ما همراه باشید.

هنگ گاس چند هفته پیش پیروز به کشف این چهره سنگی متعجب شد که شباهت بسیاری به کنده کاری های ستون های ساختمان های قدیمی و اشرافی دارد. او این چهره سنگی را در حاشیه پارک جنگلی جزیره ریکز پیدا کرد.

گاس در مصاحبه ای که با شبکه ABC داشت گفت: از پیدا کردن این چهره سنگی بسیار هیجان زده بودم. وقتی با گروه همراهم به محلی که این چهره متعجب قرار داشت نزدیک شدیم احساس کردم کسی از پشت سر مشغول تماشای ما است. به سمت او چرخیدم و این چهره سنگی را میان شاخ و برگ درختان دیدم.

وی اضافه نمود: خیلی دوست دارم کارشناسان زودتر تحقیقاتشان را انجام دهند تا ببینم این چهره خوش تراش و متعجب ساخته دست بشر است یا طبعیت آن را در دل صخره را کنده کاری کرده است.

چهره سنگی متعجب که ارتفاعی بیشتر از 2 متر دارد در نقطه ای دور دست از جزیره در دل صخره ها جای گرفته و با انبوهی از گیاهان مستتر شده است.

گاس امیدوار است پس از پایان تحقیقات بتواند گردشگران زیادی را به این منطقه ببرد و چهره سنگی متعجب را از نزدیک به انها نشان دهد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 15 مهر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: discountbook.ir شناسه مطلب: 326

به "افسانه چهره پنهان در صخره های کانادا به واقعیت مبدل شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افسانه چهره پنهان در صخره های کانادا به واقعیت مبدل شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید