بهبودی: در 40 سالگی والیبال بازی می کنم چون از آن لذت می برم، پیکان سال جاری با سیستم بازی می نماید

کاپیتان تیم شهرداری گنبد گفت: من از والیبال لذت می برم و همین حس به من انگیزه می دهد تا بتوانم در 40 سالگی بازی کنم.

بهبودی: در 40 سالگی والیبال بازی می کنم چون از آن لذت می برم، پیکان سال جاری با سیستم بازی می نماید

علی بهبودی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران در مورد پیروزی 3 بر 2 تیمش مقابل پیکان در هفته هفتم لیگ برتر والیبال گفت: بازی بسیار سنگینی بود چون پیکان، تیمی است که سال جاری با سیستم بازی می نماید. کادر فنی خوبی از جوانان خوش قد و قواره این تیم حمایت می نمایند و رد شدن از دفاع آنها بسیار سخت است.

وی ادامه داد: ما ست سوم را خیلی بد از دست دادیم که باعث شد ما به خودمان بیاییم و هم حریف فکر کرد که بازی دیگر تمام شده است. نتیجه ست سوم، یکی از عواملی بود که توانستیم به بازی برگردیم. در ست پنجم نیز با تجربه زیاد خود برنده شدیم.

بهبودی در مورد حمایت تماشاگران گنبدی از تیمش گفت: حضور آنها واقعاً تاثیرگذار است. هیچ رشته ای بدون تماشاگر جذابیت چندانی ندارد. آنها به بازی شور و هیجان می دهند.

پاسور 40 ساله تیم شهرداری گنبد توضیح داد: من از والیبال لذت می برم و همین حس به من انگیزه می دهد از طرفی منبع درآمد من فعلاً بازی کردن است. زندگی سالمی هم که داشتم در کنار این عوامل باعث شد تا بتوانم در این سن و سال بازی کنم، البته تازگی ها کمی خسته می شوم که طبیعی است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "بهبودی: در 40 سالگی والیبال بازی می کنم چون از آن لذت می برم، پیکان سال جاری با سیستم بازی می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بهبودی: در 40 سالگی والیبال بازی می کنم چون از آن لذت می برم، پیکان سال جاری با سیستم بازی می نماید"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید