مازندران، مهاجری: با داشته هایم کار می کنم و شیوه مربیگری ام را تغییر نداده ام، بازیکنی می خواهیم که یار باشد نه بار

به گزارش کتاب ارزان، سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران تأکید کرد برای راهنمایی این تیم شیوه مربیگری اش را تغییر نداده است و با داشته هایش کار می نماید.

مازندران، مهاجری: با داشته هایم کار می کنم و شیوه مربیگری ام را تغییر نداده ام، بازیکنی می خواهیم که یار باشد نه بار

به گزارش کتاب ارزان از قائمشهر، محمدرضا مهاجری در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل شاهین شهرداری بوشهر در هفته چهارم لیگ برتر گفت: شکست غیرمنتظره ای مقابل سایپا داشتیم، اما بُعدهای خوبی از خودمان نشان دادیم. در این بازی موقعیت های زیادی داشتیم و به نظرم این نوع بازی ما را به آینده امیدوار می نماید. مهمترین عاملی که ما را بیشتر به چالش می کشد، حضور تماشاگران عزیزمان بود که زحمت کشیدند، به تهران آمدند و 90 دقیقه حمایت مان کردند. آنها حتی با وجود شکست در خاتمه بازی تیم را تشویق کردند و این یعنی به درک متقابل از هم می رسیم و طرفدار به رغم مسائلی که داریم، از ما راضی است. ما هم کوشش می کنیم که روز به روز بهتر شویم.

به نظر می رسد تیم تان تمرکز لازم را ندارد و راحت گل می خورد. این مسئله به فشار روی تیم ربط دارد یا سبک بازی هجومی نساجی باعث راحت گل خوردن می گردد؟، وی در پاسخ به طرح این پرسش گفت: هر دو عامل می تواند تأثیرگذار باشد. تفکر ما فوتبال هجومی و رو به جلوست. البته باید گذشته را هم نگاه کرد. هر مربی فلسفه و تفکری دارد که هر جا باشد، همان طور کار می نماید. ما سعی کردیم با توجه به گذشته و تفکری که تماشاگران در استادیوم وطنی دارند، هجومی بازی کنیم. ما هر چقدر دفاعی بازی کنیم، شور و هیجان طرفداران ما را به سمت حمله می برد و وقتی برنامه نداشته باشیم و تیم با شور طرفداران به جلو برود، نه در دفاع خوب خواهیم بود و نه در حمله.

سرمربی تیم فوتبال نساجی همچنین توضیح داد: با این حال تا به اینجا در کارهای هجومی خوب بودیم و باید سعی کنیم که بین دفاع و حمله شرایط خوبی را به وجود بیاوریم. شرایط تیم را هم باید در نظر بگیرید که فقط مجتبی ممشلی سابقه بازی در نساجی را داشته و هر کدام از بازیکنان از جایی جمع شده اند و تیم را تشکیل داده ایم. با این حال ما باید شرایط مان را بهتر کنیم. تا به اینجای لیگ هم با اینکه دو بازی خارج از خانه و یک بازی خانگی داشتیم، نتایج مان نه زیاد خوب بوده است و نه بد. ما سعی خواهیم کرد به نقطه بهتری برسیم و اکنون هم زود است بگوییم در چه جایگاهی قرار می گیریم. ما سعی می کنیم دل طرفداران را شاد کنیم.

مهاجری در واکنش به این سؤال که به نظر می رسد شیوه مربیگری و تاکتیکش را در این فصل تغییر داده است، گفت: من شیوه ام را عوض نکردم. گفتم که با داشته هایم کار می کنم. نیم فصل اول آخرین سالی که من در پدیده بودم را به یاد بیاورید. ما بیشترین گل زده را داشتیم و فکر می کنم سوم یا چهارم شدیم. من با داشته ها و موجودی ام تصمیم می گیرم و اگر موجودی نداشته باشم، نمی توانم کاری را که می خواهم، انجام بدهم. موجودی ما در حمله خوب است، اما کمبودهایی داریم که باید رفع کنیم و به دنبال نفراتی هستیم که به ما یاری نمایند. باید بازیکنی بیاوریم که بار نباشد و به ما یاری کند و یار باشد.

وی گفت: باید شرایط و بضاعت ما را هم ببینید. در روحیات من این نیست که شکایت کنم، چون سعی کردم با داشته هایم کار کنم. اگر همواره از مسائل و کمبودها بگوییم، هیچ اتفاقی رخ نمی دهد جز اینکه تمرکز خودمان را می گیریم و کار خاصی انجام نمی دهیم. ما می خواهیم با همین شرایط قدم های رو به جلو برداریم.

سرمربی تیم فوتبال نساجی در خصوص تغییرات در ترکیب تیمش هم گفت: ما یک تیم هستیم که 24، 25 بازیکن داریم. همه اینها هم بازیکنان نساجی هستند. در بازی اول یکسری نفرات را گذاشتیم و از نفراتی دیگر هم در بازی های بعدی بهره بردیم. در بازی اول مقابل گل گهر مهدی نظری بازی کرد و توانست روند بازی را برای ما تغییر بدهد. در بازی های دیگر نوید عاشوری این کار را انجام داد. در تیم ما تمام بازیکنان بازی می نمایند، به خصوص در هفته های آینده که بازی های فشرده داریم، باید از تمام نفرات و داشته ها استفاده کنیم تا فشاری روی تیم ایجاد نگردد.

وی درباره محمدامین رضایی، دروازه بان تیمش که مرتکب اشتباهاتی شد و اینکه چه تصمیمی در قبال او گرفته خواهد شد، گفت: درباره امین با مربی دروازه بان های تیم صحبت کردیم و تصمیم خواهیم گرفت، اما امین مقصر نیست. بدون شک اشتباهات دیگری رخ داد و اگر آن اشتباهات رخ نمی داد، امین شاید اشتباه نمی کرد. به هرحال تمام دروازه بان ها حتی دروازه بان های بزرگ هم اشتباه می نمایند. ابراهیم میرزاپور شاگر خود من بود که اشتباهات بدی داشت، اما بعدها به دروازه بانی تیم ملی رسید. تمام دروازه بان ها روزهای بد داشتند و امین هم شرایط بهتری پیدا خواهد نمود. نباید همه اشتباهات را به گردن او بیندازیم.

سرمربی تیم فوتبال نساجی درباره وضعیت بازیکنانی که هنوز کارت بازی شان صادر نشده است و نمی توانند برای این تیم بازی نمایند، گفت: این مسئله دست باشگاه است که امیدواریم زودتر حل گردد. با این حال اگر این بازیکنان به ما اضافه شوند و دست مان باز باشد، رقابت بیشتری درون تیم ایجاد می گردد. تمام نفرات برای رسیدن به ترکیب رقابت خواهند داشت و قطعاً اتفاقات خوبی در تیم مان رخ می دهد. منتظریم که این مشکل حل گردد تا به شرایط بهتری برسیم.

مهاجری پیش بینی اش از بازی برابر شاهین را این طور بیان نمود: نتیجه را نمی دانم. باید بگویم این فصل کار ساده ای نداریم. شاهینی ها مقابل سپاهان غافلگیر شدند، مقابل شهر خودرو با اینکه اخراجی دادند از دقیقه پنج، خوب کار کردند و به بازی برگشتند. شهر خودرو که مدعی است، به زور آنها را شکست داد. شاگردان ویسی مقابل پیکان هم خیلی خوب بازی کردند و به نظرم تیم هایی که ویسی درست می نماید، خارج از خانه خیلی خوب هستند و بازی کردن با آنها سخت است. خود ویسی هم مربی باتجربه ای است که حتی قهرمانی لیگ را تجربه نموده است. ما کار سختی مقابل تیم شاهین خواهیم داشت.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 1 آبان 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: discountbook.ir شناسه مطلب: 385

به "مازندران، مهاجری: با داشته هایم کار می کنم و شیوه مربیگری ام را تغییر نداده ام، بازیکنی می خواهیم که یار باشد نه بار" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مازندران، مهاجری: با داشته هایم کار می کنم و شیوه مربیگری ام را تغییر نداده ام، بازیکنی می خواهیم که یار باشد نه بار"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید