هانیه توسلی بدون شوهر مادر شد ، عکس عجیبی که خودش منتشر کرد

به گزارش کتاب ارزان، خبرنگاران: هانیه توسلی تصویر زیر را در اینستاگرام خود به اشتراک گذاشت.

هانیه توسلی بدون شوهر مادر شد ، عکس عجیبی که خودش منتشر کرد

هانیه توسلی متولد 14 خرداد 1358 در همدان است . هانیه توسلی بازیگر سینما ، تلویزیون می باشد. هانیه توسلی فارغ التحصیل لیسانس ادبیات نمایشی از دانشگاه آزاد تهران است که جز بازیگری به شدت به عکاسی و نقاشی علاقمند است و هانیه توسلی عاشق گربه می باشد. هانیه توسلی اخیرا عکس گربه ای را منتشر کرد و او را فرزندش نامید.

به گزارش خبرنگاران، هانیه توسلی تصویر زیر را دراینستاگرامخود به اشتراک گذاشت و نوشت: نفس مادرش

هانیه توسلی از بازیگران خوب و پر کار سینمای ایران است . هانیه توسلی فیلم های درخشانی در کارنامه بازگیری خود دارد . جنجال عکس هانیه توسلی با یک مرد در فضای مجازی حواشی زیادی را در پی داشته است . اما همه این ها شایعه است و هانیه توسلی مجرد می باشد .

هانیه توسلی را در این مصاحبه در ابتدا از علاقه اش به سینما میگوید که فیلمنامه سارا اثر داریوش مهرجویی را سه بار خوانده هست و که کتاب قدیمی اش را دارد نمایشنامه های مهرجویی را رونویسی می نموده هست و این که با دقت به بالارفتن سنش شور و هیجانش نسبت به سینما ته نشین شده هست

فریدون جیرانی : به آن چیزی که دوست داشته ای، آرمان و آرزو که داشتی، رسیده ای ؟

هانیه توسلی : صادقانه بگویم نه . من اصلا بازیگری خودم را قبول ندارم. به نظرم هنوز توانایی خودم را روی پرده ندیده ام غیر از یک فیلم … .شاید هم خیلی آرمانگرایم.

هانیه توسلی : در بازیگری همۀ وقت گفته ام الیزابت هوپر را دوست دارم . ولی شما تصور کنید که در سینمای کشور ایران که نمیشود که معلم پیانو فراوری و معلم پیانو را بازی کرد. ولی آن خیلی آرمانی هست. من بهترین بازی که در زندگی ام دیده ام .

فریدون جیرانی : یه سئوال بسیار خصوصی می پرسم ازدواج نمیخواهی بکنی ؟

توسلی : نه

فریدون جیرانی: چرا ازدواج نمی کنی؟

توسلی : ازدواج یه خرده پیچیده هست سخته . همین حالا دارم به شما می گویم و ممکن هست که ازدواج بکنم . والا راستش وقتی جوان و کم سن بودم خیلی دوست داشتم بچه دار بشوم تو فکر همۀ وقت بود و تحت تاثیر رمان جان شیفته بودم.

چقدر رابطه آن زن با بچه عجیب هست من هم در سن شانزده سالگی و هفده سالگی همۀ وقت تو فکرم …. همین حالا احساس می کنم سی و هفت ساله هستم و خیلی بعید می دانم چون خیلی پیچیده هست

جیرانی : نمی خواهی بچه بیاوری و بزرگ کنی ؟

توسلی : اتفاقا خانم … دیدم . یکی از همکلاسی های من در دانشگاه بودند تئاتر که می خواندیم و یک بچه را به سرپرستی قبول نموده بود. خودش و دخترش را دیدم . نمی دونم … شایدم یک روزی اینکار را بکنم. شاید آن قدر روی خودم کار کنم که بتونم مسئولیت یک انسان را قبول کنم .

جیرانی : این سئوال را به این دلیل کردم که من چون روی تاریخ کوتاه بازیگری زن در سینمای کشور ایران کار کردم همۀ خانم ها اکثرا تنها بودند.بعضی افراد خیلی تنها بودند مثلا در تنهایی …

توسلی : تنهایی خیلی مجذوب کننده هست!

جیرانی : تنهایی در سالهای پیری مجذوب کننده نیست ..

توسلی : من به سالهای پیری نمی عرف …. ان شاءا… اگر خدا بخواهد …. به هر حال ببیند آدم ازدواج کند بچه داشته باشد نوه داشته باشد یک خوبی هایی دارد برای آدمی مدل من یک بدیهایی هم دارد من خیلی حوصله جمعیت و شلوغی ندارم من همۀ وقت از تنهایی لذت می برم .

یک جایی هم بودم که فامیلان و دوستانم بودند سریع کتابم را بر می دارم خیلی وقتا دوست دارم تنها باشم و از جمع گریزانم . تضادی بین حرفه ای که گزینه کردم و حالی که دارم وجود دارد. مادرم از اول ابتدایی مدرسه رفتم همین مدلی بودم. مدرسه هم که رفتم دوست صمیمی نداشتم . همۀ وقت از تنهایی لذت بردم.

وقت صبح

منبع: رکنا
انتشار: 14 بهمن 1400 بروزرسانی: 14 بهمن 1400 گردآورنده: discountbook.ir شناسه مطلب: 1977

به "هانیه توسلی بدون شوهر مادر شد ، عکس عجیبی که خودش منتشر کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هانیه توسلی بدون شوهر مادر شد ، عکس عجیبی که خودش منتشر کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید