کوشش برلوسکونی برای تعویق دادگاه

به گزارش کتاب ارزان، خبرنگاران : در حالی که قرار است دختر جوانی که متهم به داشتن رابطه نامشروع با نخست وزیر پیشین ایتالیا بوده امروز برای دادن شهادت در دادگاه حاضر گردد، وکیل برلوسکونی خواهان به تعویق افتادن دادگاه شد.

کوشش برلوسکونی برای تعویق دادگاه

به گزارش گروه بین الملل کتاب ارزان به نقل از رویترز، کریمه المحروق دختر 20 ساله مراکشی در دادگاهی در شهر میلان حاضر شد تا در مورد اتهامات مربوط به داشتن رابطه جنسی نامشروع با برلوسکونی در برابر دریافت مقدار ناچیزی پول، شهادت دهد.

بر اساس این گزارش، المحروق که در یک سال گذشته پس از بچه دار شدن به وسیله نامشروع، در انظار عمومی آشکار نشده بود، برای شرکت در جلسه دادگاه به شهر میلان ایتالیا آمده است.

پیش از این قرار بود المحروق در ماه دسامبر برای ادای شهادت در دادگاه حاضر گردد ولی پیروز به حضور در دادگاه نشد.وکیل مدافع وی اعلام نموده است المحروق در آن موقع تعطیلات خود را در مکزیک سپری می نموده است.

نیکولو گدینی یکی از اعضای تیم حقوقی برلوسکونی در این باره به دادگاه گفت، برلوسکونی برای شرکت در جلسه های دادگاه و شنیدن اظهارات، بیش از حد مشغول مبارزات انتخاباتی است و مشغله کاری دارد. وی همچنین از دادگاه خواست تا مانع از این گردد که محاکمه برلوسکونی مورد سوء استفاده در جریان مبارزات انتخاباتی قرار گیرد.

وی اضافه کرد، هر گونه تحولی در جریان محاکمه برلوسکونی می تواند عواقب زیادی در سطح رسانه های گروهی داشته باشد و وی از دادگاه می خواهد تا از احتمال تاثیر گذاری منفی این تحولات بر مبارزات انتخاباتی جلوگیری کند.

از زمان ورود برلوسکونی به مبارزات انتخاباتی در دسامبر گذشته، وی به تدریج توانسته است صندلی حزب خود را در نظر سنجی ها ارتقا دهد ولی هنوز پشت سر ائتلاف گروه میانه رو - چپ ایتالیا واقع شده است.

برلوسکونی متهم به پرداخت پول به المحروق برای داشتن رابطه جنسی نامشروع است. زمانی که المحروق تنها 18 سال داشته است. در صورت اثبات این اتهام، برلوسکونی به حداقل 15 سال زندان محکوم خواهد شد.

منبع: تسنیم
انتشار: 3 مهر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: discountbook.ir شناسه مطلب: 292

به "کوشش برلوسکونی برای تعویق دادگاه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کوشش برلوسکونی برای تعویق دادگاه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید