اخبار سیاسی

تور ارزان دبی: محورهای رایزنی معاون وزیر خارجه ایران با مقامات امارات

به گزارش خبرنگاران به نقل از خبرگزاری امارات (وام)، علی باقری کنی معاون سیاسی وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران، با انور قرقاش، مشاور رئیس امارات در امور خارجی ملاقات کرد.

27 دی 1400

تور ارزان دبی: انور قرقاش: هیأت اماراتی به زودی به ایران سفر می نماید

یک مقام ارشد اماراتی توضیح داد به زودی یک هیأت اماراتی به ایران سفر می نماید.

26 دی 1400

طراحی سر در ورودی ویلا: عباسی: مشکل AFC دولتی بودن استقلال و پرسپولیس نیست، نباید به باشگا ه ها درِ باغ سبز نشان داد

رئیس کمیته بدوی صدور مجوز حرفه ای فدراسیون فوتبال گفت به AFC اعلام شده است که دو باشگاه استقلال و پرسپولیس شرایط ویژه ای دارند.

20 دی 1400

بلینکن نسبت به افزایش تنش ها در اتیوپی ابراز نگرانی کرد

به گزارش خبرنگاران به نقل از رویترز، ند پرایس سخنگوی وزارت خارجه آمریکا در بیانیه ای خاطرنشان کرد که آنتونی بلینکن وزیر امور خارجه این کشور از افزایش تنش های نظامی در اتیوپی ابراز نگرانی شدید نموده و خواهان مذاکرات فوری درباره بحران جاری شده است.

19 دی 1400

تماس تلفنی امیرعبداللهیان با وزیر بهداشت، آمادگی برای تامین واکسن در دوره پیش رو

وزیر امور خارجه در تماس تلفنی با وزیر بهداشت آمادگی وزارت امور خارجه برای استمرار همکاری نزدیک با وزارت بهداشت و هلال احمر برای تامین بیشتر واکسن در دوره پیش رو و بر اساس نیازهای اعلامی از سوی حوزه درمان را خاطرنشان کرد. ...

5 دی 1400

باقری کنی: ما از هیچ کوششی برای پیشبرد منافع ملی فروگذار نخواهیم کرد

تهران (پانا) - معاون سیاسی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در توئیتی تاکید نمود که ما از هیچ کوششی برای پیشبرد منافع ملی خود از جمله لغو تحریم های غیرقانونی فروگذار نخواهیم کرد.

4 دی 1400

شهرداری تهران برای تنظیم بازار مسکن چه باید بکند؟

مدیران شهرداری تهران بعد از پاسخ مثبت شهردار به رئیس جمهور برای ورود به حوزه مسکن اجاره ای، نقشه ای برای تشویق و تحریک به ساخت این نوع آپارتمان ها طراحی کرده اند. در این نقشه، حذف اجبار به تامین پارکینگ در بافت فرسوده و محله های نزدیک به ایستگاه مترو و...

28 آذر 1400

حمایت شهرداری مشهد از مردم برای خرید دوچرخه در دستور کار شورای شهر است

رئیس کمیسیون عمران، حمل ونقل و ترافیک شورای اسلامی شهر مشهد گفت: شهرداری مشهد را مکلف کردیم که لایحه ای به شورای شهر ارائه دهد تا مردم را در خرید دوچرخه حمایت کنیم.

25 آذر 1400

جاذبه های توریستی در روسیه

روسیه واقعاً یک مقصد شگفت انگیز است چون کنتراست های قوی از تاریخ قدیمی و تأثیرات مدرن دارد. در زیر بعضی جاذبه های توریستی در روسیه برای شما آورده شده که شما باید به هنگام لذت بردن از آب و هوا و زیبایی نمایشی

16 آذر 1400

تغییرات نو لایحه رتبه بندی معلمان

خبرنگاران - رئیس کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس از انتها آنالیز لایحه رتبه بندی معلمان در کمیسیون آموزش با اعمال تغییراتی با نظر اعضای کمیسیون اطلاع داد و گفت: این لایحه برای آنالیز در صحن تقدیم هیأت رئیسه می گردد.

13 آذر 1400

رنگبندی کرونایی 8 آبان 1400؛ افزایش شهر های قرمز

آخرین رنگ بندی کرونایی کشور حاکی از افزایش مجدد شهر های قرمز کرونایی است و در طول یک هفته 6 شهر به شهر های قرمز افزوده شده است.

2 آذر 1400

شعرهای سفیر کرواسی رونمایی می شود

مراسم رونمایی از کتاب آینه تار، گزیده شعرهای دراگو اشتامبوک با ترجمه محمود جعفری دهقی برگزار می شود.

19 آبان 1400

تور ارمنستان ارزان: ترکیه ستیزی ارمنستان و عربستان

محمود فاضلی*؛ سفر غیرمنتظره آرمن سرکیسیان رئیس جمهور ارمنستان به عربستان پس از 30 سال می تواند نقطه عطفی در روابط بین ارمنستان و عربستان و روز مهمی در تاریخ روابط بین الملل ارمنستان باشد؛ زیرا برای اولین بار بود که یک مقام عالی رتبه ارمنی به این کشور پادشاهی...

15 آبان 1400

تور ارزان ارمنستان: ظهوری: سیونیک ارمنستان برای ایران اهمیت زیادی دارد

سفیر ایران در ارمنستان با اشاره به شرایط منطقه سیونیک، گفت: منطقه سیونیک برای ایران هم مهم است و در آینده نزدیک با دیدارهای پیش بینی شده، سرمایه گذاران فعالیت خود را در این منطقه شروع خواهند کرد.

12 آبان 1400

تور فیلیپین: دو روزنامه نگار روس و فیلیپینی برنده جایزه صلح نوبل شدند

جایزه صلح نوبل به دو روزنامه نگار غرب گرای فیلیپینی-آمریکایی و روس تعلق گرفت.

19 مهر 1400

آمادگی ایران برای ایجاد راستا تازه ای در راستای ارتقای روابط با بلاروس

وزیر امور خارجه در ملاقات همتای بلاروسی از آمادگی ایران برای ایجاد راستا تازه ای به منظور ارتقای روابط دو کشور اطلاع داد و از کاهش حجم تعاملات تجاری ابراز تأسف کرد.

10 مهر 1400

میرکاظمی: بازگشت به راستا توسعه با احساس مسئولیت و پاسخگویی شدنی است

رییس سازمان برنامه و بودجه گفت: با برنامه ریزی، شاخص گذاری و نظارت، رشد و توسعه کشور امکان پذیر است.

7 مهر 1400

تور گرجستان: طرح ابتکار همسایگی مسالمت آمیز گرجستان برای حل بحران قره باغ

به گزارش خبرنگاران به نقل از تاس، ایراکلی گاریباشویلی نخست وزیر گرجستان طی سخنانی از ارائه طرحی به نام ابتکار همسایگی مسالمت آمیز به کشورهای حاشیه دریای سیاه در راستای دستیابی به صلح و ثبات در این منطقه اطلاع داد.

6 مهر 1400

عین اللهی: مقالات علمی مرتبط با کرونا در ارتقای اساتید علوم پزشکی امتیاز 2 برابری دریافت می نمایند

وزیر بهداشت گفت: برای مشارکت هرچه بیشتر اعضای هیات علمی دانشگاه های علوم پزشکی در تحقیقات مرتبط با کرونا، امتیاز مقالات علمی منتشر شده برای این گروه 2 برابر در ارتقاء محاسبه می گردد.

4 مهر 1400

قطعی شبکه اینترنتی وزارت بهداشت به وسیله مخابرات تهران

مرکز مدیریت آمار و فناوری اطلاعات وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از قطعی شبکه اینترنتی وزارت بهداشت به وسیله مخابرات استان تهران اطلاع داد.

1 مهر 1400
تعداد: (470)