اخبار سیاسی

اپلیکیشن ستاو با هدف ارائه خدمات آموزشی و ورزشی به دانشگاهیان طراحی شد

در راستای حمایت از کمپین دانشجویی در خانه بمانیم، و با هدف ارائه خدمات آموزشی و ورزشی به دانشگاهیان اپلیکیشن ستاو طراحی شد.

10 خرداد 1399

خبرنگاران جشنواره مجازی فیلم کوتاه ورزشی در همدان برگزار می گردد

همدان - خبرنگاران - معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش همدان گفت: همزمان با تعطیلی مدارس برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، جشنواره فیلم کوتاه ورزشی به صورت مجازی، در بین دانش آموزان و معلمان مدارس استان برگزار می گردد.

8 خرداد 1399

منتقدان پایتخت 6 می خواهند پیام اصلی سریال فراموش شود

این جامعه شناس گفت: پیام اصلی پایتخت 6 برملا کردن ریاکاری سیاسی موجود در جامعه است و در کنار آن شاهد وجود خرده داستان های دیگر هم هستیم، معتقدم عده ای خواسته یا ناخواسته با مطرح کردن انتقاداتی نسبت به این سریال به دنبال آن هستند تا پیام اصلی پایتخت 6 فراموش...

5 خرداد 1399

چک شرط عضویت کشورش در یورو را خروج یونان از این منطقه اعلام نمود

خبرنگاران: رئیس جمهوری چک و وزیر دارایی این کشور شرط عضویت کشورشان در منطقه یورو را خروج یونان از این حوزه اعلام کردند.

3 خرداد 1399

پروفسور حیدری پدر علم فنون مذاکره ایران درگذشت

پروفسور مسعود حیدری عضو هیأت علمی سازمان مدیریت صنعتی و پدر اصول، فنون و هنر مذاکره ایران امروز در 84 سالگی به دیار باقی شتافت.

31 اردیبهشت 1399

کرونا ساز جدایی ها در اروپا را کوک کرد

ویروس کرونا بعد از تأثیرات مخربی که بر سلامت و اقتصاد دنیا داشته است، هر روز بیش از روز قبل آثار خود را بر عرصه کلان سیاسی دنیا به نمایش می گذارد .

29 اردیبهشت 1399

خبرنگاران جانسون درباره خطر کرونا به مردم انگلیس هشدار داد

لندن- خبرنگاران- هم زمان با افزایش آمار ابتلا به کرونا در انگلیس، نخست وزیر این کشور درباره خطرات این ویروس به مردم کشورش نامه نوشت و هشدار داد که دولت برای جلوگیری از میزان شیوع این بیماری، محدودیت های بیشتری را وضع خواهد نمود.

28 اردیبهشت 1399

باید خود را برای دوران پساکرونا آماده کنیم

به گزارش تجارت نیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، حسن روحانی رئیس جمهور امروز یکشنبه در جلسه هیات دولت، حفظ سلامت و امنیت و تداوم چرخه فراوری را از جمله اصولی دانست که تصمیمات بر اساس آنها اتخاذ می گردد.

27 اردیبهشت 1399

خبرنگاران تماس ولیعهد ابوظبی با اسد، مقدمه بازگشت دمشق به اتحادیه عرب است

تهران- خبرنگاران- غسان یوسف تحلیلگر سوری روز شنبه در گفت وگو با خبرگزاری اسپوتنیک روسیه گفت: تماس تلفنی محمد بن زاید ولیعهد ابوظبی با بشار اسد می تواند مقدمه ای برای بازگشت سوریه به اتحادیه عرب باشد.

27 اردیبهشت 1399

ارائه طرح ساماندهی اجاره مسکن به ستاد ملی مبارزه با کرونا

معاون وزیر راه با بیان اینکه اظهارنظر درباره زمان اجرای طرح اجاره داری حرفه ای به دلیل ویروس کرونا سخت است، گفت: برای بخش اجاره مسکن تصمیماتی گرفته شده که در صورت تصویب در ستاد ملی کرونا یک گام به جلو است.

25 اردیبهشت 1399

پوتین بیان کرد اپیدمی کرونا به روسیه رسیده

رئیس جمهوری روسیه در ملاقات با مقام های این کشور درباره راه های مقابله با کروناویروس به گفت وگو نشست.

24 اردیبهشت 1399

دیپلمات چینی: تحریم های ضدایرانی مایه رنج مردم است

سفیر چین در سازمان ملل می گوید تداوم تحریم های یک جانبه علیه ایران آن هم در شرایطی که کرونا شیوع پیدا کرده، مایه رنج بیشتر مردم ایران است.

22 اردیبهشت 1399

به این شماره تلفن پاسخ دهید

مشاور وزیر بهداشت از مردم خواست به تلفن وزارت بهداشت پاسخ دهند.

21 اردیبهشت 1399

بانک مرکزی: مسکن یک ساله 112درصد گران شد

تعداد معاملات آپارتمان های مسکونی شهر تهران در اردیبهشت ماه سال 1398 به 12.1هزار واحد مسکونی رسید که نسبت به ماه مشابه سال قبل 36.5درصد کاهش را نشان می دهد.

19 اردیبهشت 1399

روسیه: تحریم های آمریکا این کشور را بی اعتبار کرده است

به گزارش خبرنگاران، میخائیل اولیانوف، نماینده روسیه در سازمان های بین المللی مستقر در وین از اعمال تحریم های ضدانسانی و یکجانبه آمریکا علیه ایران به شدت انتقاد کرد.

18 اردیبهشت 1399

اخبار کودتا در قطر تکذیب شد

یک منبع وزارت خارجه قطر اخبار درباره کودتا در این کشور را کذب خواند.

17 اردیبهشت 1399

اتهام پراکنی دوباره پامپئو علیه ایران با کرونا

وزیر امور خارجه آمریکا سه شنبه کوشش کرد از شیوع ویروس کرونا در سراسر دنیا به عنوان ابزار فشار علیه ایران و چین استفاده کند.

17 اردیبهشت 1399

افتتاح طرح های بازرسی سلامت در 5 نقطه خروجی گیلان

خبرنگاران/گیلان مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گیلان گفت: طرح بازرسی سلامت استان همزمان با کشور در پنج نقطه خروجی استان و برخی شهرها افتتاح شد.

16 اردیبهشت 1399

خبرنگاران یک واحد فراوری لباس بیمارستانی در شیراز در مدار فعالیت نهاده شد

شیراز - خبرنگاران- با پیگیری ستاد اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی استان فارس خط فراوری لباس بیمارستانی در شیراز که قبلا تعطیل شده بود مجدداً فعالیت خود را از سرگرفت.

15 اردیبهشت 1399

هوشمندی و تاب آوری دو مولفه کلیدی شهرهای فردا

به گزارش خبرنگاران، حسین محمدپور زرندی در نخستین همایش ملی بهبود در سیستم های مدیریت شهری که امروز در حال برگزاری است در سخنرانی علمی با عنوان رهبری تغییر و بازطراحی فرایندها در مدیریت شهری با بیان اینکه امروز در عصر دگرگونی به سر می بریم و دنیا، تغییرات...

15 اردیبهشت 1399
تعداد: (258)