توصیه هایی به رانندگان تاکسی برای رعایت نکات بهداشتی

به گزارش کتاب ارزان، اگر راننده تاکسی هستیم رعایت چند نکته میتواند بسیار مفید و موثر باشد. اول اینکه اگر تب و سرفه داریم به هیچ وجه پشت فرمان قرار نگیریم و در خانه بمانیم.

توصیه هایی به رانندگان تاکسی برای رعایت نکات بهداشتی

به گزارش خبرنگار حوزه بهداشت و درمان گروه اجتماعی خبرگزاری کتاب ارزان، این روزها از آزمایشگاه گرفته تا محل کار، از مهمانی و مسافرت گرفته تا حتی غذاخوری و عابر بانک، ممکن است برای سلامت ما خطرناک محسوب شود ولی با رعایت نکات بهداشتی هم از سلامت خودمان و هم از سلامت عزیزانمان و مردم جامعه مراقبت می کنیم.

اگر راننده تاکسی هستیم رعایت چند نکته می تواند بسیار مفید و موثر باشد. اول اینکه اگر تب و سرفه داریم به هیچ وجه پشت فرمان قرار نگیریم و در خانه بمانیم. اگر هم حالمان خوب است و می خواهیم سر کار برویم در صورت امکان از دستکش لاتکس استفاده کنیم و هیچ وقت دستهایمان را به صورت به ویژه چشم و دهان و بینی نزنیم.

یادمان باشد مواد ضدعفونی کننده و الکل 70 درصد همراهمان باشد تا سطوح مختلف تاکسی را با آن ضدعفونی کنیم و آن را در اختیار مسافران نیز بگذاریم. اگر می توانیم از دادن اسکناس و سکه خودداری کنیم و از مسافران تاکسی بخواهیم از نرم افزارهای پرداخت الکترونیک، پول را پردخت کنند. تا جایی که می شود در تاکسی از ماسک استفاده کنیم و دستگیره های تاکسی را مکررا با مواد ضدعفونی کننده تمیز کنیم. با رعایت این نکات هم جلوی شیوع بیماری را می گیریم و هم خودمان را از این بیماری ایمن می کنیم.

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا
انتشار: 8 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: discountbook.ir شناسه مطلب: 1011

به "توصیه هایی به رانندگان تاکسی برای رعایت نکات بهداشتی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توصیه هایی به رانندگان تاکسی برای رعایت نکات بهداشتی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید