زمان بهره برداری از ایستگاه مترو تربیت مدرس در پایتخت

به گزارش کتاب ارزان، شرکت مترو تهران اظهار داشت: ایستگاه مترو تربیت مدرس در بخش تقاطعی با خط 6 مترو، بهمن امسال به بهره برداری می رسد.

زمان بهره برداری از ایستگاه مترو تربیت مدرس در پایتخت

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، شرکت مترو تهران اعلام نمود: جلسه آنالیز آخرین شرایط ایستگاه تقاطعی دانشگاه تربیت مدرس با حضور علی امام مدیرعامل شرکت مترو و جمعی از مدیران پروژه برگزار گردید.

ایستگاه تربیت مدرس یک ایستگاه تقاطعی بین خطوط 6 و 7 مترو تهران است که پیش از این در خط 7 به بهره برداری رسیده و بخش تقاطعی آن در خط 6 در حال تکمیل است.

با توجه به اینکه بهره برداری از بخش شمالی خط 6 از ایستگاه تربیت مدرس شروع خواهد شد درنتیجه افتتاح این ایستگاه بسیار ضروری به نظر می رسد.

با بهره برداری از بخش تقاطعی ایستگاه تربیت مدرس در خط 6 مرز اتصال این خط به شبکه متروی تهران ایجاد می گردد درنتیجه این ایستگاه نقش اساسی در جذب مسافر برای خط 6 دارد.

بر اساس برنامه ریزی های اجرا شده، بهره برداری از ایستگاه تربیت مدرس در خط 6 مترو، زمستان سال جاری اجرا شده و با افتتاح این ایستگاه، ظرفیت مسافرگیری ایستگاه تربیت مدرس دو برابر می گردد.

این ایستگاه در مجاورت دانشگاه تربیت مدرس و در تقاطع محدوده کوی نصر با بزرگراه شهیدچمران قرار داردکه در ادامه خط 6 تا بلوار پیامبر (ص) ادامه می یابد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 16 آبان 1399 بروزرسانی: 16 آبان 1399 گردآورنده: discountbook.ir شناسه مطلب: 1269

به "زمان بهره برداری از ایستگاه مترو تربیت مدرس در پایتخت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زمان بهره برداری از ایستگاه مترو تربیت مدرس در پایتخت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید