سی&zwnjان&zwnjان: زمستان مرگبار آمریکا تازه شروع شده

به گزارش کتاب ارزان، هفته هاست که کارشناسان بهداشت و سلامت به آمریکایی ها نسبت به خطر تشدید بحران شیوع ویروس کرونا در فصل زمستان هشدار می دهند.

سی&zwnjان&zwnjان: زمستان مرگبار آمریکا تازه شروع شده

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران به نقل از سی ان ان، کارشناسان بهداشت و درمان آمریکا بر این باورند که زمستان سال جاری یکی از تاریک ترین و مرگبارترین دوران ها در تاریخ بهداشت عمومی این کشور خواهد بود.

بر اساس این گزارش، از کالیفرنیا تا کانزاس، از ماساچوست تا فلوریدا و سرتاسر آمریکا، پرستاران، پزشکان، و سایر کادر درمان و ارائه کنندگان خدمات دفن اموات خود را برای یک فصل سخت و سخت آماده نموده اند.

این در حالی است که کادر بهداشت و درمان آمریکا طی ماه های گذشته نیز با بحران ویروس کرونا دست به گریبان بوده اند و واقعا خسته و درمانده شده اند. ولی بسیاری از کارشناسان بهداشت و درمان هشدار می دهند که زمستان تاریک و مرگبار آمریکا تازه در شروع راه است.

بسیاری از بیمارستان های آمریکا برای پذیرش بیماران کرونایی در بخش مراقبت های ویژه دیگر تخت خالی ندارند.

روز پنجشنبه آمریکا رکورد تازه ای در موارد جدید ابتلا به ویروس کرونا ثبت نموده و بیش از 217664 نفر دیگر به این ویروس مبتلا شدند. تعداد فوتی های ناشی از ویروس کرونا نیز در روز پنجشنبه به بیش از 2879 نفر رسید. تعداد بیماران کرونایی بستری شده در بیمارستان های آمریکا نیز به بیش از 100667 نفر رسیده است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 18 دی 1399 بروزرسانی: 18 دی 1399 گردآورنده: discountbook.ir شناسه مطلب: 1402

به "سی&zwnjان&zwnjان: زمستان مرگبار آمریکا تازه شروع شده" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سی&zwnjان&zwnjان: زمستان مرگبار آمریکا تازه شروع شده"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید