قیمت مسکن ملی پرند؛ فعلاً 4.5 میلیون!

به گزارش کتاب ارزان، اعداد و ارقامی که از هزینه ساخت مسکن ملی در پرند استخراج شده، رقم های بالاتری از هزینه اعلام شده را نشان می دهد.

قیمت مسکن ملی پرند؛ فعلاً 4.5 میلیون!

جهت دریافت خدمات هزینه ساخت آلاچیق فلزی با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات طراحی و اجرای آلاچیق های مختلف را به ما بسپارید.

آخرین برآوردها از هزینه ساخت هر متر مربع مسکن ملی پرند 3.5 تا 4 میلیون تومان است که البته هزینه های فعلی لحاظ شده و قیمت زمین و محوطه سازی، به این مبالغ اضافه خواهد نمود.

به گزارش کتاب ارزان این در حالی است که پیش از این برآورد اولیه از هزینه ساخت هر متر مربع مسکن ملی با توجه به هزینه های متفاوت در مناطق مختلف کشور 2.5 تا 3.5 میلیون تومان اعلام شده بود.

بنا به گفته پدرام صمیمی فر عضو هیئت مدیره شرکت عمران شهر جدید پرند، به طور میانگین هزینه ساخت هر متر مربع 3.5 تا 4 میلیون تومان محاسبه شده و برای بعضی واحدها این قیمت به 4.5 میلیون تومان نیز خواهد رسید که فارغ از قیمت زمین و محوطه سازی است و قیمت زمین بر اساس نظر کارشناس رسمی دادگستری به صورت جداگانه معین خواهد شد.

عضو هیئت مدیره شرکت عمران شهر جدید پرند همچنین اظهار کرد: طراحی واحدهای مسکن ملی شهر جدید پرند در متراژهای 75 تا 110 متری است. این واحدها در مدل های مختلف و با استفاده از مواد و طراحی های مختلف، ساخته خواهند شد.

وی در ادامه با اشاره به امکان تغییر قیمت ها گفت: با توجه به تورم موجود و افزایش قیمت آهن آلات و مصالح ساختمانی، امکان تغییر قیمت ها وجود دارد. همچنین قیمت زمین در طول مرحله ساخت واحد از متقاضیان اخذ خواهد شد تا عرصه و اعیان به صورت یکجا به آنان واگذار گردد و مسائل مالکیتی در این خصوص به وجود نیاید.

صمیمی فر بیان کرد: خوشبختانه مکان یابی واحدهای طرح اقدام ملی فراوری و عرضه مسکن به صورت کامل در درون شهر پرند انجام و تمام امکانات پیش بینی شده است و پروژه ها از زیرساخت های لازم برخوردار بوده و در فاز 6 شهر پرند ساخته خواهند شد.

منبع: پیام دلتا
انتشار: 3 فروردین 1399 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: discountbook.ir شناسه مطلب: 765

به "قیمت مسکن ملی پرند؛ فعلاً 4.5 میلیون!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قیمت مسکن ملی پرند؛ فعلاً 4.5 میلیون!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید