لیورپول 4 ، آرسنال 0؛ شکست سنگین توپچی ها در آنفیلد

به گزارش کتاب ارزان، خبرگزاری خبرنگاران- شاگردان یورگن کلوپ در آنفیلد با 4 گل آرسنال را در هم کوبیدند.

لیورپول 4 ، آرسنال 0؛ شکست سنگین توپچی ها در آنفیلد

به گزارش خبرنگاران، از هفته دوازدهم مسابقات لیگ برتر، لیورپول در خانه خود میزبان آرسنال بود و در نهایت توانست این ملاقات را با نتیجه 4 بر صفر برنده گردد. شاگردان آرتتا اگر چه در هفته های اخیر در لیگ برتر خوب نتیجه گرفته بودند اما در مقابل خط حمله آتشین لیورپول حرفی برای گفتن نداشتند و حتی مهارهای اولیه رمزدیل هم نتوانست مانع از شکست توپچی ها گردد.

لیورپول که پیش از تعطیلات بازی های ملی دچار تزتزل شده بود، امشب نمایش بی حرف و حدیثی در خانه مقابل آرسنال داشت و توانست با به ثمر رساندن چهار گل حریف خود را مغلوب کند. در دقایق ابتدایی نیمه اول اتفاق خاصی روی دروازه دو تیم رخ نداد و از اواسط نیمه اول بود که به یکباره جریان مسابقه هیجان انگیز شد. ارسال ترنت الکساندر آرنولد با ضربه تیاگو همراه شد و آرون رمزدیل به خوبی واکنش نشان داد. اما در ریباند این بار سادیو مانه فاصله ای تا باز کردن دروازه آرسنال نداشت که دروازه بان این تیم باز هم به خوب واکنش نشان داد.

در دقیقه 34 این بار محمد صلاح با حرکت به سمت داخل فرصت داشت گل اول لیورپول را به ثمر برساند، اما ضربه او بعد از واکنش رمزدیل از بالای دروازه آرسنال با اختلاف کمی به بیرون رفت. در ادامه یورگن کلوپ و میکل آرتتا در کنار خط به شدت با یکدیگر درگیری لفظی پیدا نموده و هر دو سرمربی اخطار گرفتند. در دقیقه 36 این بار ترنت الکساندر آرنولد فاصله ای تا باز کردن دروازه آرسنال نداشت، اما شوت او نیز با عکس العمل آرون رمزدیل همراه شد.

اما در دقیقه 39 حملات لیورپول جواب داد و این تیم بالاخره به گل رسید. ارسال آرنولد از روی یک ضربه ایستگاهی دقیق بود و سادیو مانه با ضربه سر تماشایی خود پیروز شد دروازه توپچی ها را باز کند. در دقیقه 43 ارسال رو به بیرون بوکایو ساکا با ضربه لوکونگو همراه بود، اما ضربه این بازیکن را آلیسون بکر مهار کرد تا نیمه اول با همان تک گل فزونی بخش سادیو مانه به سود لیورپول به اتمام برسد.

لیورپول نیمه دوم را هجومی شروع کرد و در دقیقه 52 به گل دوم خود نیز دست یافت. اشتباه عجیب تاوارس و پاس رو به عقب تابارس با توپربایی دیگو ژوتا همراه شد و او بعد از دریبل کردن آرون رمزدیل پیروز شد به راحتی گل دوم لیورپول را نیز وارد دروازه حریف کرد. در دقیقه 57 و روی ریباند ضربه آرنولد بود که لیورپول روی ارسال دیگو ژوتا و ضربه تماشایی سادیو مانه می توانست به گل سوم هم دست یابد، اما ضربه این بازیکن را آرون رامسدل به خوبی دفع کرد. دقایقی بعد این بار محمد صلاح با حرکت از سمت راست دیگو ژوتا را در محوطه صاحب موقعیت کرد، اما ضربه محکم او به زاویه مخالف با مهار رامسدل همراه شد.

اما در دقیقه 73 لیورپول به گل سوم هم دست یافت. حرکت سادیو مانه از سمت چپ و ارسال دقیق او در مقابل دروازه خالی به محمد صلاح رسید و این بازیکن به راحتی پیروز شد گل سوم تیمش را هم به ثمر برساند. اما توفان لیورپول ادامه یافت و این تیم در 78 به گل بعدی رسید. این بار و با پاس صلاح، آرنولد از سمت راست حرکت کرد و ارسال زمینی او در برابر دروازه خالی نصیب مینامینو شد تا او نیز نام خود را بین لیست گلزنان لیورپول ثبت کند. در ادامه لیورپول که از پیروزی خود اطمینان داشت پیروز به اداره جریان بازی شد و در نهایت با همان چهار گل حریف خود را مغلوب کرد.

توضیح گل ها:

لیورپول 1-0 آرسنال؛ سادیو مانه(39): سانتر خوب الکساندر آرنولد در محوطه به مانه رسید و این بازیکن با ضربه سر توانست بلاخره دروازه رمزدیل را باز کند.

لیورپول 2-0 آرسنال؛ دیوگو ژوتا(54): ژوتا با هوشیاری از اشتباه تاوارس استفاده کرد و سپس با عبور از دروازه بان دروازه خالی را به راحتی باز کرد.

لیورپول 3-0 آرسنال؛ محمد صلاح(73): مانه با فراری سریع وارد محوطه جریمه شد و توپ را به صلاح رساند تا این بازیکن با یک بغل پای ساده دروازه را برای سومین بار باز کند.

لیورپول 4-0 آرسنال؛ تاکومی مینامینو(77): آرنولد یک بار دیگر با فراری سریع وارد محوطه شد و توپ را برای مینامینو فرستاد تا این بازیکن کاری آسان برای باز کردن دروازه داشته باشد.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 6 دی 1400 بروزرسانی: 6 دی 1400 گردآورنده: discountbook.ir شناسه مطلب: 1934

به "لیورپول 4 ، آرسنال 0؛ شکست سنگین توپچی ها در آنفیلد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لیورپول 4 ، آرسنال 0؛ شکست سنگین توپچی ها در آنفیلد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید