همگروهی امید های ایران با قطر، چین و سوریه

به گزارش کتاب ارزان، قر عه کشی مرحله نهایی انتخابی ر قا بت های المپیک 2016 ریو انجام شد و تیم ایران حریفان خود را شناخت.

همگروهی امید های ایران با قطر، چین و سوریه

با تور چین سفری خاطره انگیز را تجربه کنید.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (خبرنگاران)، قر عه کشی مرحله نهایی انتخابی ر قا بت های المپیک 2016 ریو در رشته فو تبا ل در قاره کهن با حضور مسئولان شانزده تیم حاضر برگزار گردید و تیم ایران در گروه نخست با تیم های قطر، چین و سوریه همگروه شد؛ گروهی که در مقایسه با دیگر گروه ها از ترکیب آسان تری برخوردار است.

قر عه کشی مرحله نهایی انتخابی ر قا بت های المپیک 2016 ریو در رشته فو تبا ل در آسیا از ساعت 12 به وقت محلی در هتل فورسیزن دوحه قطر شروع شد تا شانزده تیم در چهار سید پس از قر عه کشی حریفان خود را در این مرحله شناسایی نمایند.

قر عه کشی مرحله نهایی انتخابی ر قا بت های المپیک 2016 ریو در آسیا با حضور شانزده تیم در چهار سید برگزار می گردد که به ترتیب سید بندی این قر عه کشی به شکل ذیل است:

سید یک:

قطر (میزبان)، عراق ، عربستان سعودی، اردن

سید دو:

کره جنوبی، سوریه ، استرالیا و ژاپن

سید سه:

امارات متحده عربی، ایران ، کره شمالی و ازبکستان

سید چهار:

چین، یمن، تایلند و ویتنام

مرحله نهایی انتخابی این ر قا بت ها از 12 تا 30 ژانویه (22 دی تا 10 بهمن ماه) در دوحه قطر برگزار می گردد تا در نهایت سه تیم مجوز حضور در المپیک تابستانی 2016 ریو را کسب نمایند.

افتتاحیه این مراسم با پخش آهنگ های سنتی قطر شروع شد و پس از آن لحظاتی از مرحله مقدماتی این رقابت ها به تصویر درآمد. در ادامه 16 تیم حاضر در این مرحله به حاضرین معرفی شدند و سید بندی رقابت ها نشان داده شد.

در لحظه خروج گوی ایران از گلدان مجری برنامه به دوری 40 ساله فوتبال ایران از المپیک که مربوط به رقابت های 1976 مونترال کانادا بود اشاره نمود.

ترکیب چهار گروه رقابت های انتخابی المپیک در قاره آسیا به این توضیح است:

گروه A: قطر، سوریه، ایران، چین

گروه B: عربستان سعودی، ژاپن،کره شمالی، تایلند

گروه C: عراق، کره جنوبی، ازبکستان، یمن

گروه D: اردن، استرالیا، امارات، ویتنام

این رقابت ها در حالی برگزار خواهد شد که از هر گروه دو تیم به مرحله حذفی صعود خواهند کرد و در نهایت تیم های اول تا سوم، در رقابت های المپیک 2016 ریو حضور می یابند.

این خبر به مرور تکمیل شده است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 20 آبان 1398 بروزرسانی: 7 مهر 1399 گردآورنده: discountbook.ir شناسه مطلب: 441

به "همگروهی امید های ایران با قطر، چین و سوریه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "همگروهی امید های ایران با قطر، چین و سوریه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید