پهلوانان در سراسر کشور سرو ایرانی می کارند

رییس فدراسیون پهلوانی و زورخانه ای از اعلام کاشت نهال توسط ورزشکاران این رشته در سراسر کشور خبر داد.

پهلوانان در سراسر کشور سرو ایرانی می کارند

به گزارش خبرنگاران به نقل از مرکز اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مجتبی جوهری رییس فدراسیون پهلوانی و زورخانه ای در دیدار با خسرو شهبازی سرپرست سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور، از کاشت نهال توسط ورزشکاران این رشته در سراسر کشور خبر داد و گفت: ورزشکاران زیادی در حوزه فدراسیون پهلوانی و زورخانه ای آمادگی دارند از هم اکنون تا پایان هفته درختکاری در جای جای کشور همگام با نیروهای مردمی نهال کاری کنند.

وی اضافه کرد: ورزش و محیط زیست دو مقوله به هم پیوسته است و هر دو نگاه سلامت محور به جامعه دارند.

جوهری، فدراسیون پهلوانی و زورخانه ای را به عنوان حامی سرو ایرانی نام برد و اضافه کرد: سرو به عنوان یک درخت همیشه سرسبز و پایدار است که حتی در سرما پایداری می کند و نقش بته جقه که بر روی البسه ورزشکاران زورخانه ای تزئین شده نشان از درخت سرو دارد که سرافکنده و فروتن است.

رییس فدراسیون پهلوانی و زورخانه ای در ادامه ورزشکاران این فدراسیون را به عنوان یک سازمان مردم نهاد نام برد که این آمادگی را دارند در راستای نهضت نهال کاری با شعار نهال کاری همگانی برای ایرانی سرسبز سرو ایرانی را در مکان هایی که مناسب گسترش فضای سبز است، کشت کنند.

شهبازی عرصه های منابع طبیعی کشور را بسیار گسترده و وسیع خواند و گفت: منابع طبیعی با مشارکت همگانی می تواند به توسعه پایدار دسترسی پیدا کند.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 6 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 بهمن 1398 گردآورنده: discountbook.ir شناسه مطلب: 622

به "پهلوانان در سراسر کشور سرو ایرانی می کارند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پهلوانان در سراسر کشور سرو ایرانی می کارند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید