کاهش 57 درصدی تردد ها در 17 روز، 30 هزار خودرو هنوز به شهر های مبدأ بازنگشته اند

به گزارش کتاب ارزان، رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا با اشاره به اینکه کاهش 57 درصدی تردد ها را در 17 روز گذشته شاهد هستیم گفت: متاسفانه 30 هزار خودرو هنوز به شهر های مبدأ بازنگشته اند.

کاهش 57 درصدی تردد ها در 17 روز، 30 هزار خودرو هنوز به شهر های مبدأ بازنگشته اند

به گزارش گروه اجتماعی کتاب ارزان، سرهنگ نادر رحمانی رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا در گفت وگویی تلویزیونی گفت: امروز مقررات سختگیرانه تری برای تردد خودرو ها به خصوص در اطراف پارک ها و بوستان ها انجام خواهد گرفت.

رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا گفت: با افرادی که این سختگیری ها را نادیده گرفته و به توصیه مسوولان و پلیس توجهی ننمایند وفق مقررات رفتار خواهد شد.

وی ادامه داد: برای خودرو های متخلف جریمه 500 هزار تومانی و توقیف یک ماهه در نظر گرفته می گردد، زیرا عمل به توصیه پزشکان و متخصصان از اهمیت بالایی برخوردار است.

سرهنگ نادر رحمانی گفت که از روز 25 اسفند تا انتها روز 12 فروردین ماه تردد های جاده ای نسبت به سال گذشته و مدت مشابه حدود 57 درصد کاهش داشته است.

رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا گفت: این در حالی است که تنها در 24 ساعت گذشته ما شاهد کاهش 30 درصد حجم تردد های جاده ای هستیم.

وی ادامه داد: ما پیش بینی می کنیم بین 20 تا 30 هزار خودرو ها هنوز به کلانشهر ها و موطن خود بازنگشته اند که از این عزیزان می خواهیم هر چه سریعتر اقدام به بازگشت نمایند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 31 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 31 اردیبهشت 1399 گردآورنده: discountbook.ir شناسه مطلب: 932

به "کاهش 57 درصدی تردد ها در 17 روز، 30 هزار خودرو هنوز به شهر های مبدأ بازنگشته اند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کاهش 57 درصدی تردد ها در 17 روز، 30 هزار خودرو هنوز به شهر های مبدأ بازنگشته اند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید