2 مهره مخفی پرسپولیس برای ملاقات با الهلال عربستان

به گزارش کتاب ارزان، خبرنگاران: پرسپولیس با یحیی گل محمدی یکی از سخت ترین چالش های ممکن در لیگ قهرمانان آسیا را در پیش دارد. این تیم باید 4 روز دیگر در عربستان بازی سختی برابر الهلال در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا داشته باشد.

2 مهره مخفی پرسپولیس برای ملاقات با الهلال عربستان

به گزارش خبرنگاران، پرسپولیس کوشش زیادی نموده این اواخر و در روز هایی که بازی رسمی ای نداشته است با انجام بازی های تدارکاتی، سطح بدنی بازیکنان را در سطح لیگ قهرمانان حفظ کند، ولی معینا تا زمانی که این تیم برابر الهلال قرار نگیرد معین نمی گردد که یحیی و شاگردانش چقدر در این زمینه پیروز بوده اند.

پرسپولیس مدت هاست تمرینات و بازی های تدارکاتی اش را پشت در های بسته برگزار می نماید و کمتر خبری از مقدار آمادگی یا نوع سیستم و ترکیب پرسپولیس به رسانه ها درز نموده است. این اتفاق همان چیزی است که عده ای از آن به اسم برگ برنده پرسپولیس در ملاقات با الهلال عربستان یاد می نمایند.

با این وجود، اما بعید به نظر می رسد در ترکیب پرسپولیس در ملاقات برابر الهلال تغییر شگرفی روی دهد؛ این تیم شاکله اصلی اش را حفظ نموده و فقط رضا اسدی است که از خرید های نو در ترکیب قرار می گیرد. با این حال این مورد به آن معنی نیست که یحیی و تیمش توان غافلگیری الهلال عربستان را نداشته باشند. پرسپولیس همین حالا دو بازیکن نو دارد که کمتر شناختی از این دو حداقل برای الهلالی ها در دسترس است. این دو اگر شرایط بازی برای پرسپولیسی ها گره بخورد می توانند تبدیل به مهره های مخفی یحیی گل محمدی شوند. اولی رضا دهقانی است؛ وینگر جوانی که از نساجی به پرسپولیس پیوسته است. شانس او برای بازی برابر الهلال بسیار اندک است، ولی شاید دهقانی در تمرینات اخیر پرسپولیس توانسته باشد رضایت یحیی را جلب کند و در صورت احتیاج چند دقیقه ای در ترکیب قرار بگیرد.

مهره اصلی در این زمینه، اما حامد پاکدل است؛ مهاجم نوی که به جای شهریار مغانلو به پرسپولیس پیوسته آن قدر انگیزه دارد تا توانایی هایش را به رخ بکشد. او در ملاقات قبلی پرسپولیس برابر استقلال تاجیکستان هم وارد زمین شد و هیچ بعید نیست در بازی برابر الهلال هم دوباره برای باز کردن گره احتمالی کار از سوی یحیی گل محمدی وارد زمین گردد. حامد فصل خوبی را در آلومینیوم اراک سپری کرد و این اواخر در بازی های محبت آمیز پرسپولیس هم پیروز به گلزنی شده است. او می تواند مهره مخفیِ اصلی یحیی گل محمدی برای ملاقات پرسپولیس با الهلال عربستان باشد.

منبع: فرارو
انتشار: 7 آبان 1400 بروزرسانی: 7 آبان 1400 گردآورنده: discountbook.ir شناسه مطلب: 1871

به "2 مهره مخفی پرسپولیس برای ملاقات با الهلال عربستان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "2 مهره مخفی پرسپولیس برای ملاقات با الهلال عربستان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید