29 مدل تصاویر نمای خانه ویلایی [شیک و لوکس و ساده] مدرن و سنتی 1400

به گزارش کتاب ارزان، نمای خانه ویلایی از لحاظ زیبایی همواره زبانزد خاص و عام بوده و هست. در این مطلب سعی نموده ایم تعدادی از زیباترین نمای ساختمان های ویلایی را در سرتاسر دنیا جمع آوری نموده باشیم تا آشنایی بیشتری با نماهای شیک ویلایی پیدا کنید. مجاورت ساختمان های ویلایی با منطقه ها و چشم اندازهای طبیعی و زیبا، تاثیر زیادی بروی طرح ریزی نمای ساختمان می گذارد و بنوعی خصوصیات محیط در نمای خانه های ویلایی بروز پیدا می نماید و این عامل خود بتنهایی می تواند زیبایی ساختمان را همگام با طبیعت نشان دهد و نظرات بیشتری را به سمت خود جلب کند.

29 مدل تصاویر نمای خانه ویلایی [شیک و لوکس و ساده] مدرن و سنتی 1400

جهت دریافت خدمات ساخت ویلای کوچک با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان با سالهای تجربه طراحی معماری و ساخت و مشارکت در پروژه های ساختمانی ویلا و باغ کوچک و بزرگ بهترین انتخاب جهت مشاوره و اجرا میباشد.

یکی از عنصر اصلی خانه که باعث افزایش زیبایی خانه هم میگردد نمای ساختمان است. خانه های ویلایی به تنهایی زیبایی های خاصی دارند هرکسی که به فکر زیبایی خانه است حتمی خانه های ویلایی را انتخاب مینمایند. اما انتخاب یک نمای مناسب برای خانه زیبایی خانه را افزایش میدهد. در انتخاب نمای خانه های ویلایی هم باید دقت کنید زیرا نمای خانه باید طوری باشد که علاوه بر افزایش زیبایی خانه باعث جلب توجه سایر افراد هم باشد. نمای خانه ها یکی از مهم ترین بخش ساختمان است که انتخاب ان هم کار سختی است پس در انتخاب نما باید دقت کافی داشته باشید. نمای ساختمان ها باید طوری طراحی شوند که شخصیت های افراد داخل ساختمان را هم نشان دهند.

برای مثال ساخت ویلا در منطقه ها جنگلی شمال کشور با چوب یا با مصالح ساختمانی طرح چوب حس پیوسته بودن خانه و طبیعت را نشان می دهد، یا خانه های ویلایی که در منطقه ها بکر و دست نخورده کویری ساخته می شوند با استفاده از رنگ خاکی در نمای خود بر این عامل مهم پافشاری می نمایند.

البته طراحی نمای خانه ویلایی باید بگونه ای ویژگی های افراد ساکن در آن را هم منعکس کند. خلق کردن خانه ای که ویژگی ها و شخصیت ساکنانش را منعکس می نماید و در عین حال شامل همه اجزای یک طراحی خوب و پایبند به سبک طراحی باشد کار بسیار مهم و البته دشواری است. خانه ویلایی نباید بگونه ایی باشد که ساکنان آن احساس بیگانگی با طراحی و محیط خانه داشته باشند. در طراحی نما باید با طراحان و معماران مجرب و حرفه ایی کارکنید تا برترین نتیجه و رضایت را در کار خود داشته باشید. یک معمار حرفه ایی و پیروز اطلاعات کافی برای مبدل کردن طرح یک ساختمان ویلایی زیبا به یک اجرای بی عیب و نقص را دارد. توجه داشته باشید که خانه های ویلایی ایده آل لزوما عظیم نیستند، راه های زیادی برای بهره مندی بیشتر و در حد یک ویلای عظیم از یک ویلای کوچک وجود دارد. در شکل های زیر نمونه هایی زیبا از نمای ساختمان های ویلایی در داخل و خارج کشور را مشاهده می کنید.

انواع نمای ساختمان ویلایی

نمای ساختمان ها امروزه بسیار گسترده هستند ولی به طور کلی نمای ساختمان ها به سبک مدرن، کلاسیک ،رومی ، نئو کلاسیک و … وجود دارند که برای نما اول باید مدل خانه ویلایی را معین کنید ، و اینکه دکوراسیون داخل ساختمان را که چه سبکی دوست دارید ، خانه های لوکس ویلایی معمولاً از نما های رومی که بیشترا از سنگ های عظیم و با ابهت هستند که بعضی از این خانه های لوکس ویلایی از مجسمه های سنگی و ستون های عظیم هم استفاده مینمایند .

نما های مدرن اما زرق و برق نما های رومی و کلاسیک را ندارد بیشتر ساختمان های سبک مدرن سادگی خاصی دارند و بیشتر برای نماها از اشکال هندسی متفاوت در روش ها و مدل های مختلف استفاده می نمایند که ساختمان های بسیار مجذوب کننده و دیدنی را ایجاد مینمایند و یک مزیت نماهای مدرن به نسبت دیگر سبک ها این است که میگردد به راحتی انواع مصالح را باهم ترکیب کرد و همین هم میتواند باعث کمتر شدن هزینه ها هم گردد.

نماهای کلاسیک و نئوکلاسیک اما سادگی نماهای مدرن را ندارند ولی به ابهت مدل خانه ویلایی رومی نمی باشد در این سبک ها معمولا از سنگ های مختلف و یا آجر می توان استفاده کرد و اما نمای های کلاسیک بیشتر به سبک معماری ایرانی نزدیک می باشد.

نمای داخلی خانه ویلایی ساده - خانه های ویلایی لوکس - مدل خانه ویلایی - خانه عظیم ویلایی - خانه لوکس ویلایی - خانه ویلایی لوکس - خانه ویلایی شیک

منبع: اتاق
انتشار: 8 شهریور 1400 بروزرسانی: 8 شهریور 1400 گردآورنده: discountbook.ir شناسه مطلب: 1807

به "29 مدل تصاویر نمای خانه ویلایی [شیک و لوکس و ساده] مدرن و سنتی 1400" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "29 مدل تصاویر نمای خانه ویلایی [شیک و لوکس و ساده] مدرن و سنتی 1400"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید