اخبار اقتصادی

فرایند بازسازی ساختمان

فرایند بازسازی ساختمانفرآیند ساخت و ساز و بازسازی ساختمان، بسته به نوع و فرم بنا منحصر به فرد است و به دامنه و پیچیدگی پروژه بستگی دارد. شرکت رویامال و تیم تخصصی مربوطه آن کار ها را به عنوان مدیر پروژه امور هماهنگ سازی، نظارت، ارزیابی، مشخص و تایید مواد...

10 خرداد 1399

آمادگی اروپا در مقابله با بحران مالی فعلی، از آفریقا کمتر است

در گزارش اتحادیه آفریقا آمده است که کاهش احتمالی نرخ رشد فراوری ناخالص آفریقا به مراتب کمتر از اکثریت کشورهای اروپایی خواهد بود .

9 خرداد 1399

وقتی رقابت در زمین مسابقه با همبستگی عوض می شود، اتحاد جهانی فوتبالی برای نابودی کرونا

بحران ویروس کرونا باعث شده تا هواداران فوتبال با همکاری باشگاه ها درصدد نابودی این ویروس با یکدیگر متحد شوند و همبستگی جایگزین رقابت درون زمین شود.

7 خرداد 1399

چک شرط عضویت کشورش در یورو را خروج یونان از این منطقه اعلام نمود

خبرنگاران: رئیس جمهوری چک و وزیر دارایی این کشور شرط عضویت کشورشان در منطقه یورو را خروج یونان از این حوزه اعلام کردند.

3 خرداد 1399

دستورالعمل اختصاص کارت اعتباری 1 و 2 میلیون تومانی به اقشار آسیب پذیر ابلاغ شد

به گزارش تجارت نیوز، براساس دستورالعمل ابلاغی معاون اول رییس جمهور، کارت های مربوط به طرح خرید اعتباری اضطراری ناشی از شیوع کرونا به اقشار آسیب پذیر فاقد درآمد ثابت از قبیل رانندگان تاکسی، اتوبوس، مینی بوس و کرایه های بین شهری، دستفروشان و کارگران...

2 خرداد 1399

پروفسور حیدری پدر علم فنون مذاکره ایران درگذشت

پروفسور مسعود حیدری عضو هیأت علمی سازمان مدیریت صنعتی و پدر اصول، فنون و هنر مذاکره ایران امروز در 84 سالگی به دیار باقی شتافت.

31 اردیبهشت 1399

کرونا ساز جدایی ها در اروپا را کوک کرد

ویروس کرونا بعد از تأثیرات مخربی که بر سلامت و اقتصاد دنیا داشته است، هر روز بیش از روز قبل آثار خود را بر عرصه کلان سیاسی دنیا به نمایش می گذارد .

29 اردیبهشت 1399

باید خود را برای دوران پساکرونا آماده کنیم

به گزارش تجارت نیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، حسن روحانی رئیس جمهور امروز یکشنبه در جلسه هیات دولت، حفظ سلامت و امنیت و تداوم چرخه فراوری را از جمله اصولی دانست که تصمیمات بر اساس آنها اتخاذ می گردد.

27 اردیبهشت 1399

ارائه طرح ساماندهی اجاره مسکن به ستاد ملی مبارزه با کرونا

معاون وزیر راه با بیان اینکه اظهارنظر درباره زمان اجرای طرح اجاره داری حرفه ای به دلیل ویروس کرونا سخت است، گفت: برای بخش اجاره مسکن تصمیماتی گرفته شده که در صورت تصویب در ستاد ملی کرونا یک گام به جلو است.

25 اردیبهشت 1399

پوتین بیان کرد اپیدمی کرونا به روسیه رسیده

رئیس جمهوری روسیه در ملاقات با مقام های این کشور درباره راه های مقابله با کروناویروس به گفت وگو نشست.

24 اردیبهشت 1399

کرونا ویروس نفس استارتاپ ها را به شماره انداخت

امروزه در بسیاری از کشورها فعالیت استارتاپ ها به عنوان فرصتی بی بدیل در حل مسائل اقتصادی و از همه مهم تر اشتغال زایی در سطح بالا مطرح است.

23 اردیبهشت 1399

نحو بازپرداخت وام دانشجویی صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم

یکی از دغدغه های دانشجویان نحوه بازپرداخت وام شهریه و دیگر وام های صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم است.

23 اردیبهشت 1399

دیپلمات چینی: تحریم های ضدایرانی مایه رنج مردم است

سفیر چین در سازمان ملل می گوید تداوم تحریم های یک جانبه علیه ایران آن هم در شرایطی که کرونا شیوع پیدا کرده، مایه رنج بیشتر مردم ایران است.

22 اردیبهشت 1399

بانک مرکزی: مسکن یک ساله 112درصد گران شد

تعداد معاملات آپارتمان های مسکونی شهر تهران در اردیبهشت ماه سال 1398 به 12.1هزار واحد مسکونی رسید که نسبت به ماه مشابه سال قبل 36.5درصد کاهش را نشان می دهد.

19 اردیبهشت 1399

روسیه: تحریم های آمریکا این کشور را بی اعتبار کرده است

به گزارش خبرنگاران، میخائیل اولیانوف، نماینده روسیه در سازمان های بین المللی مستقر در وین از اعمال تحریم های ضدانسانی و یکجانبه آمریکا علیه ایران به شدت انتقاد کرد.

18 اردیبهشت 1399

اتهام پراکنی دوباره پامپئو علیه ایران با کرونا

وزیر امور خارجه آمریکا سه شنبه کوشش کرد از شیوع ویروس کرونا در سراسر دنیا به عنوان ابزار فشار علیه ایران و چین استفاده کند.

17 اردیبهشت 1399

موزه مردم شناسی، فرصتی برای آشنایی با مردم تفلیس از قدیم تا به اکنون!

موزه مردم شناسی تفلیس | Tbilisi Open Air Museum of Ethnographyهر کسی که به هر جایی برود این انتظار را دارد که از جاذبه هایی دیدن کند که در یک کلام، مثال ان را قبلا اصلا ندیده است. حال مقصد سفر می خواهد داخلی باشد و یا خارجی فرقی هم نمی کند؛ یکی از اهداف هر مسافری در هر کدام...

15 اردیبهشت 1399

خبرنگاران یک واحد فراوری لباس بیمارستانی در شیراز در مدار فعالیت نهاده شد

شیراز - خبرنگاران- با پیگیری ستاد اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی استان فارس خط فراوری لباس بیمارستانی در شیراز که قبلا تعطیل شده بود مجدداً فعالیت خود را از سرگرفت.

15 اردیبهشت 1399

هوشمندی و تاب آوری دو مولفه کلیدی شهرهای فردا

به گزارش خبرنگاران، حسین محمدپور زرندی در نخستین همایش ملی بهبود در سیستم های مدیریت شهری که امروز در حال برگزاری است در سخنرانی علمی با عنوان رهبری تغییر و بازطراحی فرایندها در مدیریت شهری با بیان اینکه امروز در عصر دگرگونی به سر می بریم و دنیا، تغییرات...

15 اردیبهشت 1399

تشدیداقدامات سرکوبگرانه ولیعهد عربستان، 298مقام دولتی بازداشت شدند

به گزارش خبرنگاران به نقل از وبگاه میدل ایست آی، عربستان سعودی روز یکشنبه گفت که صدها تن از مقامات حکومتی از جمله مأموران نظامی و امنیتی را به اتهام رشوه خواری و سو استفاده از سِمت دولتی بازداشت نموده است و تأکید کرد که بازپرسان اتهامات آنان را مطرح می...

14 اردیبهشت 1399
تعداد: (237)