اولین اعترافات زن دانشجویی که دختر 4 ساله اش را خفه کرد ، درس هایم سنگین بود

به گزارش کتاب ارزان، زن جوان دانشجویی که تنها فرزندش را در یک اقدام جنون آمیز به قتل رسانده است، گفت که به خاطر فشار تحصیلی و آموزش مجازی دچار بیماری روحی شده بود.

اولین اعترافات زن دانشجویی که دختر 4 ساله اش را خفه کرد ، درس هایم سنگین بود

به گزارش خبرنگاران به نقل از خراسان، دانشجوی 29 ساله ای که دختر خردسالش را در مشهد و به طرز عجیبی به قتل رسانده است، روز گذشته پس از بهبودی نسبی از نظر روحی، در برابر قاضی ویژه قتل عمد مشهد قرار گرفت و به سوالات تخصصی قاضی کاظم میرزایی پاسخ داد.

این زن در حالی که مدعی بود دلیل شکستگی استخوان های فرزندش را نمی داند و او را به جایی نکوبیده است، درباره چگونگی وقوع این جنایت وحشتناک مدعی شد: من دانشجو هستم و در ترم تابستانی تحصیل می کردم اما نه تنها واحدهای درسی ام سنگین بود بلکه به خاطر آموزش مجازی و مسائل حادی که در این خصوص وجود داشت، دچار نوعی افسردگی روحی شده بودم که مرگ مادربزرگم نیز به این ماجرا دامن زد.

به ناچار نزد پزشک متخصص رفتم و او مقداری داروی اعصاب و روان برایم تجویز کرد ولی من داروهایم را استفاده نکردم و به این دلیل دچار توهم شدم.

قاتل مهرثنای کوچولو مدعی شد: به من الهام می شد که باید فرزندم را بکشم! من هم وقتی مهرثنا در خواب بود با دستم مجاری تنفسی (دهان و بینی) او را بستم تا اینکه خفه شد. بعد از آن بود که فهمیدم چه کار کرده ام. خانواده ام می گفتند ماموران اورژانس مرا به تخت بستند تا به بیمارستان ببرند ولی من دچار توهم بودم و افکار عجیبی به ذهنم می آمد.

به دنبال اظهارات و ادعاهای عجیب این زن جوان، قاضی شعبه 211 دادسرای عمومی و انقلاب مشهد دستور انتقال وی به مرکز درمانی و انجام معاینات پزشکی را صادر کرد تا زوایای پنهان این جنایت تکان دهنده با نظر پزشکان قانونی روشن شود.

  • راز قتل دختر 4 ساله مشهدی | پلیس به دنبال ردپای مادر کودک در پرونده قتل | مادر به مرکز روانپزشکی منتقل شد

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 30 مهر 1399 بروزرسانی: 30 مهر 1399 گردآورنده: discountbook.ir شناسه مطلب: 1238

به "اولین اعترافات زن دانشجویی که دختر 4 ساله اش را خفه کرد ، درس هایم سنگین بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اولین اعترافات زن دانشجویی که دختر 4 ساله اش را خفه کرد ، درس هایم سنگین بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید