توضیحات دانشگاه تهران درباره خبر ممانعت از ورود شفیعی کدکنی

به گزارش کتاب ارزان به نقل از دانشگاه تهران، این دانشگاه در اطلاعیه ای اعلام نمود: در پی درج اخباری در رسانه ها و فضای مجازی مبنی بر ایجاد ممنوعیت و محدودیت برای ورود استاد دکتر شفیعی کدکنی به دانشگاه تهران بدین وسیله اعلام می کند که اساساً از طرف نیروهای حراست و انتظامات دانشگاه هیچ گونه ممانعتی برای ورود این استاد برجسته به دانشگاه ایجاد نشده است. پرسنل انتظامات دانشگاه عموماً استاد را می شناسند و شأن و صندلی ایشان را به خوبی می دانند و هرگز در خدمتگزاری به این استاد ممتاز و برجسته دانشگاه تهران که برای یکایک کارکنان دانشگاه به نیکی و بزرگی شناخته شده است، کوتاهی نکرده و نخواهند کرد.

توضیحات دانشگاه تهران درباره خبر ممانعت از ورود شفیعی کدکنی

یادآور می گردد که در روز سه شنبه 11 دی ماه در اطراف دانشگاه تجمعات و ناآرامی هایی وجود داشته که به تبع آن نیروهای انتظامات دانشگاه تهران موظف بوده اند ورود و خروج افراد را دقیق تر آنالیز و کنترل کنند. از اینرو به دلیل ازدحامی که در ورودی های مختلف دانشگاه وجود داشته است، استاد شفیعی کدکنی احساس کرده اند که امکان ورود ایشان به دانشگاه فراهم نیست و از ورود به دانشگاه صرف نظر کرده و به کتاب فروشی های رو به روی دانشگاه برای انجام امور شخصی مراجعه می کنند.

از اینرو تاکید می کند که شأن و صندلی این استاد ممتاز و فرهیخته برای همه دانشگاهیان شناخته شده است و همگان خود را موظف به حفظ این صندلی می دانند. شایان ذکر است که کارکنان دانشگاه تهران بر اساس وظایف شغلی و ذاتی خود موظف به رعایت ضوابط و مقررات اداری بوده و اینکه برخی خبرگزاری ها اظهار داشته اند که پادرمیانی رئیس دانشگاه نیز برای حل مشکل ورود به داخل دانشگاه کارساز نبوده است، از اساس کذب است.

بدیهی است دانشگاه ادعای برخی از خبرگزاری ها و شبکه های مجازی مبنی بر وقوع اتفاقاتی در مورد ایشان در بیرون از فضای دانشگاه را آنالیز کرده و پیش از روشن شدن موضوع نمی تواند در این باره اظهار نظر نماید.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 27 اردیبهشت 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: discountbook.ir شناسه مطلب: 123

به "توضیحات دانشگاه تهران درباره خبر ممانعت از ورود شفیعی کدکنی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توضیحات دانشگاه تهران درباره خبر ممانعت از ورود شفیعی کدکنی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید