رفع برخی ابهامات و ایرادات شورای نگهبان در خصوص نظام رتبه بندی معلمان

به گزارش کتاب ارزان، تهران (پانا) - رئیس کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس از رفع برخی ایرادات شورای نگهبان در نشست امروز کمیسیون آموزش با حضور نمایندگان دستگاه های اجرایی خبر داد و گفت بخشی از ایرادات شورای نگهبان که نیاز به بحث کارشناسی بیشتر داشت به کمیته آموزش و پرورش ارجاع شد که این کمیته در جلسه سایر ایردات را تعیین تکلیف می کند.

رفع برخی ابهامات و ایرادات شورای نگهبان در خصوص نظام رتبه بندی معلمان

به گزارش خانه ملت، علیرضا منادی سفیدان در تشریح نشست امروز (یکشنبه 3 بهمن) کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس، شرح داد: در نشست امروز که با حضور نمایندگان رسمی شورای نگهبان، سازمان امور استخدامی و اداری کشور، سازمان برنامه و بودجه، وزارت آموزش و پرورش و مرکز پژوهش های مجلس برگزار گشت، برطرف ایرادات و ابهامات شورای نگهبان در خصوص لایحه نظام رتبه بندی معلمان در دستور کار قرار داشت.

نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شرح داد: با توجه به پیگیری های اجرا شده از طریق مجلس، قرار است نامه ای از جانب دولت ارائه شود و بار مالی مربوط به سال 1400 ناشی از اجرای لایحه رتبه بندی معلمان پذیرفته شود.

وی شرح داد: به همین جهت در نشست امروز، کمیسیون به بندها و ایرادات مربوط به بار مالی ورود نکرد و سایر ایرادات برطرف شد و فقط بررسی 2 مورد به کمیته آموزش و پرورش ارجاع شد.

منادی تأکید کرد: جلسه کمیته آموزش و پرورش نیز فردا برای برطرف این ایرادات و ابهامات با حضور نمایندگان دستگاه های مختلف برگزار خواهد شد.

رئیس کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس شرح داد: با توجه به اینکه بار مالی ناشی از اجرای رتبه بندی در سالیان آینده در قوانین بودجه دیده می شود، پیگیر ارسال هرچه سریع تر نامه از جانب دولت برای تقبل بار مالی ناشی از اجرای لایحه در سال 1400 خواهیم بود.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 20 اسفند 1400 بروزرسانی: 20 اسفند 1400 گردآورنده: discountbook.ir شناسه مطلب: 2015

به "رفع برخی ابهامات و ایرادات شورای نگهبان در خصوص نظام رتبه بندی معلمان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رفع برخی ابهامات و ایرادات شورای نگهبان در خصوص نظام رتبه بندی معلمان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید