قیمت مسکن در تهران امروز 24 آذر

به گزارش کتاب ارزان، به گزارش خبرنگاران، این طور که در فایل های بعضی بنگاه های معاملات ملکی دیده می گردد، متقاضیان بازار اجاره اگر عجله ندارند، می توانند احتمالا ملک مورد نظر خود را (یا به صورت رهن کامل یا به صورت ترکیبی از رهن و اجاره) جست وجو نمایند.بر اساس تحقیقات میدانی، قیمت های پیشنهادی در فایل های مناطق شمالی تهران محدوده های متنوعی دارد. به عنوان مثال در این مناطق میزان پول پیش (ودیعه) پیشنهادی در بعضی فایل ها از 200 میلیون تومان به بالا دیده می گردد.

قیمت مسکن در تهران امروز 24 آذر

جهت دریافت خدمات پتینه کاری ساختمان با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

البته برای این فایل ها نرخ اجاره بها در محدوده 6 تا 8 میلیون تومان پیشنهاد شده است. همچنین در مناطق شمال شرقی فایل های پیشنهاد شده برای رهن کامل در محدوده 200 تا 400 میلیون تومان ارائه شده است. اجاره بهای پیشنهادی در این مناطق غالبا بین 3 تا 5 میلیون تومان است.در مناطق شرقی پایتخت میزان رقم های پیشنهاد شده برای پول پیش از حدود 50 میلیون تومان شروع می گردد و غالبا تا 200 میلیون تومان پیشنهاد شده است.

اما در مناطق غربی نیز فایل های رهن و اجاره در محدوده های متنوع دیده می گردد. نرخ های پیشنهادی برای پول پیش در محدوده های 100 تا 500 میلیون از سوی موجران به بنگاه های معاملات ملکی اعلام شده است. نرخ های پیشنهادی برای اجاره واحدهای با کمتر از 200 میلیون تومان ودیعه، غالبا بین 2 تا 5 میلیون تومان است.در مناطق مرکزی نیز در فایل های پیشنهادی بازار اجاره، رقم هایی در محدوده 300 تا 450 میلیون تومان بیشتر دیده می گردد. نرخ اجاره بهای پیشنهادی در این مناطق غالبا تا سقف 4 میلیون تومان است.

فایل های رهن و اجاره ملک در مناطق جنوبی تهران نیز بیشتر محدوده 50 تا 150 میلیون تومان به عنوان ودیعه و 500 هزار تومان تا 2 میلیون تومان از سوی موجران این مناطق پیشنهاد شده است.

منبع: دنیای اقتصاد

اخبار مرتبطط با مسکن را در صفحه اختصاصی مسکن خبرنگاران بخوانید.

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 13 بهمن 1399 بروزرسانی: 13 بهمن 1399 گردآورنده: discountbook.ir شناسه مطلب: 1443

به "قیمت مسکن در تهران امروز 24 آذر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قیمت مسکن در تهران امروز 24 آذر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید