مارادونا: ورزشکاران از تمرین و دعا دست برندارند، بعد از این بحران دنیاى متفاوتى را خواهیم دید

به گزارش کتاب ارزان، اسطوره آرژانتینى فوتبال دنیا از ورزشکاران در سراسر دنیا درخواست کرد در این روزها و شرایط از تمرین در خانه و دعا کردن دست برندارند.

مارادونا: ورزشکاران از تمرین و دعا دست برندارند، بعد از این بحران دنیاى متفاوتى را خواهیم دید

به گزارش کتاب ارزان، دیه گو مارادونا در گفت وگو با روزنامه الاتحاد امارات گفت: از همه ورزشکاران در سراسر دنیا درخواست مى کنم مشغول تمرین کردن و دعا باشند. ما برابر چالش بزرگى قرار گرفته ایم که آن را براى اولین بار در کره زمین تجربه مى کنیم. امیدوارم ورزشکاران در این روزهاى سخت با تمام وجود در کنار ملت هاى خودشان باشند.

مارادونا اضافه نمود: این براى اولین بار است که از زمان شروع قرنطینه با یک رسانه گفت وگو مى کنم، چرا که وقتى در امارات بودم روزنامه الاتحاد از من حمایت مى کرد. روزهایى که در این کشور سپرى کردم فراموش نمى کنم و دوست دارم باز هم به امارات بازگردم.

وى همچنین درباره شرایط خودش گفت: در این شرایط سختى که براى مردم دنیا ایجاد شده من هم در قرنطینه خانگى و در خانه خودم هستم. من در خانه خودم هستم و با کسى دیدار نمى کنم به جز پزشک اختصاصى و مربى بدنسازم. قوانینى از سوى رئیس جمهور وضع شده و از همه مردم مى خواهم که در این موقعیت به قوانین احترام بگذارند تا زمانى که این بیمارى از بین برود. به رئیس جمهور نامه اى نوشتم و به او اعلام کردم کاپیتان آرژانتین در کنار شماست تا از این بحران عبور کنیم و از هر تصمیم و قانونى که براى حفاظت از سلامتى مردم آرژانتین در نظر گرفتید، حمایت مى کنیم.

مارادونا گفت: از مسئولان باشگاه خیمناسیا هم درخواست کردم هرطور که مى خواهند از دستمزد من کم نمایند، اما چیزى از قرارداد بازیکنان کاهش پیدا نکند، چون آنها گناهى ندارند. من خودم بازیکن بودم و بعد از خداحافظى همواره از حقوق آنها دفاع مى کنم. بازیکنان به دنبال شاد کردن مردم و انجام وظیفه خودشان هستند. امیدوارم به زودى شاهد بازگشت فوتبال در سراسر دنیا باشیم، چون حالا سخت ترین شرایط زندگى را سپرى مى کنیم. بعد از این بحران دنیاى متفاوتى را خواهیم دید.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 25 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: discountbook.ir شناسه مطلب: 982

به "مارادونا: ورزشکاران از تمرین و دعا دست برندارند، بعد از این بحران دنیاى متفاوتى را خواهیم دید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مارادونا: ورزشکاران از تمرین و دعا دست برندارند، بعد از این بحران دنیاى متفاوتى را خواهیم دید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید