مشارکت مردم در سنت حسنه درختکاری در جاده سلامت یزد

به گزارش کتاب ارزان، خبرنگاران/یزد عضو شورای اسلامی شهر یزد از شهروندان برای مشارکت در سنت حسنه درختکاری در جاده سلامت یزد دعوت کرد.

مشارکت مردم در سنت حسنه درختکاری در جاده سلامت یزد

الهه جورابی در گفت وگو با خبرنگاران با اشاره به مناسبت روز پانزدهم اسفند ماه به عنوان روز درختکاری، از شهروندان یزدی دعوت کرد تا در ساعت 9.30 روز جمعه به پویش درختکاری در جاده سلامت بپیوندند.

وی افزود: جاده سلامت یزد- تفت که در دوره شورای پنجم برای دوچرخه سواری خانواده های یزدی ایجاد شده است، در حال حاضر نیاز به فضای سبز دارد.

جورابی ادامه داد: با توجه به مشکل نبود دسترسی به آب در این منطقه، شهرداری یزد در نظر دارد تا نهال هایی را تهیه و برای کاشت در این جاده در اختیار شهروندان قرار دهد.

عضو شورای اسلامی شهر یزد اظهار کرد: شهروندان با مشارکت در این پویش می توانند نهال ها را با نام خود کاشته و مسئولیت آبیاری و نگهداری از نهال خود را تا برطرف شدن مشکل آب منطقه بر عهده گیرند.

جورابی در خاتمه با اشاره به مزایای درختکاری در تصفیه هوای شهر و سلامت شهروندان، جلوگیری از فرسایش خاک، طوفان و سیل با این اقدام شهروندان، افزود: شرکت کنندگان در این پویش علاوه بر بهره مندی از مزایای این کار پسندیده، به قید قرعه جوایزی دریافت می کنند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 11 فروردین 1400 بروزرسانی: 11 فروردین 1400 گردآورنده: discountbook.ir شناسه مطلب: 1558

به "مشارکت مردم در سنت حسنه درختکاری در جاده سلامت یزد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مشارکت مردم در سنت حسنه درختکاری در جاده سلامت یزد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید