ملکه گدایان، قسمت دوازدهم؛ عشق درد داره؟

به گزارش کتاب ارزان، قسمت دوازدهم سریال ملکه گدایان به کارگردانی حسین سهیلی زاده و تهیه کنندگی رحمان سیفی آزاد و علی طلوعی روز چهارشنبه 4 فروردین 1400 وارد شبکه نمایش خانگی شد.

ملکه گدایان، قسمت دوازدهم؛ عشق درد داره؟

در خلاصه داستان این قسمت آمده است: البرز، سارا، آزمایشگاه شیمی و افرای عاشقی که به دنبال معشوق در به در می گردد... جر و بحث و مکالمه پر از سوء تفاهم البرز با داریوش سر آخر کار دستش می دهد. داریوش محل پنهان شدن البرز را به پارسا لو می دهد و البرز درنهایت به دام می افتد. اولین کسی که البرز بعد از باز کردن چشم هایش می بیند، ساراست. سارا راه ارتباطی البرز با گروگان گیرهایش است. گروگان گیر هایی که او را در آزمایشگاهی مجهز اسیر نموده اند و راه خروج او از این بحران هم چیزی جز ساخت مواد مخدر با خلوص بیش از هشتاد درصد نیست. موادی که موسوم به بمب است.

افرا هم از اسارت البرز با خبر می گردد. او با خشم فراوان به هر دری می زند تا عشق تازه اش را بیابد و در این راه همه توانش را به کار می گیرد. اما فعلاً همه در ها به رویش بسته است. البرز چاره ای جز تن دادن به خواسته ملکه ندارد. تمام مقاومت های البرز با دیدن فیلم گریه های مادرش درهم می شکند. این جاست که او از سارا می خواهد وسایلی را که برای ساخت بمب ضروری است، برایش فراهم نمایند...

سریال در قسمت دوازدهم سعی می نماید به هر یک از شخصیت ها سر بزند و داستان شان را کمی پیش ببرد. درچند قسمت گذشته با پیوند خوردن شخصیت های شبیر، داریوش، فریبا و... به ماجرای پنهان شدن البرز نقش هریک از این شخصیت ها در فرایند داستان تا حدودی منطقی و قابل درک شد؛ اما شخصیت آریا هنوز هم در میانه بازی سایرین سرگردان است. ارتباط او با سهیل و محبت کردن به او برای یافتن افرا در میانه شلوغی داستان چنگی به دل نمی زند و همچون قسمت هایی اضافی و قابل حذف عمل می نماید. اما بدتر از بلاتکلیفی شخصیت آریا، بها دادن بیش از حد و غیرمعقول به بچه های داخل مفت آباد است.

در هر قسمت سکانس هایی را درباره شیطنت ها، شرایط و شرایط بچه ها مفت آباد می بینیم که هیچ نقشی در پیش برد داستان ملکه گدایان ندارند و اصرار بیش از حد به پرداختن درباره آن ها در هر قسمت امری عجیب است.

شخصیت کپلک و شوخی کردن با او هم چندین قسمت است که نه تن ها سهمی در پیش برد داستان ندارد که دیگر نمکش را هم از دست داده و شوخی هایش تکراری و گاه زننده شده است.

به هر ترتیب ملکه گدایان با گذشت دوازده قسمت کنش اصلی خودش را پیدا نموده است و در قسمت های آینده با پرهیز از بعضی حاشیه روی هایش می تواند جذاب تر از گذشته پیش برود و مخاطبانی را که تا این قسمت با خود همراه نموده است، از نموده خود راضی نگه دارد...

منبع: فرارو
انتشار: 31 فروردین 1400 بروزرسانی: 31 فروردین 1400 گردآورنده: discountbook.ir شناسه مطلب: 1599

به "ملکه گدایان، قسمت دوازدهم؛ عشق درد داره؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ملکه گدایان، قسمت دوازدهم؛ عشق درد داره؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید