نمی خواستم دوباره نقشم در سریال آوای باران را بازی کنم

به گزارش کتاب ارزان، بازیگر سریال بی نشان گفت: اگرچه نقش سریال آوای باران را دوست داشتم، ولی نمی خواستم دوباره این شخصیت را بازی کنم.

نمی خواستم دوباره نقشم در سریال آوای باران را بازی کنم

نیلوفر پارسا، بازیگر سریال بی نشان در برنامه سینماچی رادیو جوان در پاسخ به این سوال که شخصیت منفی بازی کردن سخت تر است یا شخصیت مثبت یا خاکستری گفت: نقش خاکستری بازی کردن چالشی تر است. زمانی که در سریال آوای باران ایفای نقش می کردم، در اصل دو شخصیت را بازی می کردم. در یکجا باران و در جای دیگر بیتا بودم.

نیلوفر پارسا درباره نقشش در سریال آوای باران گفت: از آنجایی که نقش من در این سریال از خودم دور بود، برای نزدیک شدن به آن باید کوشش بیشتری می کردم. در مقابل در نقش ریحانه سریال بی نشان اضافه کاری هایی داشتم که بیشتر اوقات حذف می کردم.

بازیگر سریال بی نشان درباره نقش ریحانه این را هم گفت: شخصیت ریحانه خیلی به خودم نزدیک است. از طرفی، ریحانه شخصیت مستقلی داشت. اگرچه او بین عشق همسر و پدرش قرار داشت، ولی سعی می کرد که تصمیم عاقلانه ای بگیرد.

وی با بیان اینکه دوست نداشتم دوباره شخصیت سریال آوای باران را بازی کنم، اضافه نمود: اگرچه نقش سریال آوای باران را به عنوان یک بازیگر خیلی دوست داشتم، اما می خواستم مردم من را با شخصیت متفاوتی ببینند.

خبرنگاران فرهنگی هنری رادیو تلویزیون

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 9 مهر 1401 بروزرسانی: 9 مهر 1401 گردآورنده: discountbook.ir شناسه مطلب: 2176

به "نمی خواستم دوباره نقشم در سریال آوای باران را بازی کنم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نمی خواستم دوباره نقشم در سریال آوای باران را بازی کنم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید