پاترول سارق دستگیر شد

به گزارش کتاب ارزان، تهران (پانا) - رئیس پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران عظیم از دستگیری دزد خودرو و کشف یک دستگاه خودرو پاترول اطلاع داد.

پاترول سارق دستگیر شد

به گزارش پایگاه خبری پلیس، سرهنگ کارآگاه سعید مجیدی اعلام کرد: هفتم آذر ماه سال گذشته وقوع یک فقره سرقت خودرو به وسیله مرکز فوریت های پلیسی 110 به کلانتری 144 جوادیه مخابره که با اعزام واحد گشتی ما باخته اظهار می دارد خودروی پاترولش را در جلوی منزل واقع در تهرانپارس پارک و بعد از مراجعه متوجه میشود که خودرو به سرقت رفته است.

وی مطرح نمود: کارآگاهان بدواً مراتب سرقت خودرو را در سیستم سراسری پلیس آگاهی ثبت و اقدامات گسترده و همه جانبه ای در جهت کشف خودرو و دستگیری دزد یا دزدان انجام می دهند تا اینکه تعیین شد محل وقوع جرم دارای دوربین مداربسته می باشد که با بازبینی فیلم صحنه سرقت، مشاهده شد دزدان با استفاده از یک دستگاه خودروی پراید به محل سرقت مراجعه و خودروی پاترول را سرقت نموده اند.

رئیس پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران ابراز داشت: با آنالیز های صورت گرفته تعدادی از ارقام شماره پلاک خودرو بدست آمد و با انجام اقدامات علمی، سرانجام شماره پلاک خودروی دزدان استخراج و و دستور توقیف خودرو و دستگیری دزدان گرفته شد.

این مقام انتظامی توضیح داد: در ادامه برای پی جویی سرقت کارآگاهان پیروز می شوند پنجم اردیبهشت ماه مالک خودروی پراید به نام یاور را دستگیر و در تحقیقات پلیسی اظهار کرد، در روز سرقت به اتفاق یکی از دوستانم بنام وحید با خودروام به محل سرقت رفتیم و خودروی شاکی را سرقت و بعد از چند روز خودرو را کنار خیابان رها کردیم.

رئیس پایگاه چهارم پلیس آگاهی در سرانجام به کشف خودروی مال باخته اشاره نمود و گفت: دستگیری متهم دوم پرونده در دستور کار قرار گرفته است.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 11 خرداد 1400 بروزرسانی: 11 خرداد 1400 گردآورنده: discountbook.ir شناسه مطلب: 1669

به "پاترول سارق دستگیر شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پاترول سارق دستگیر شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید