کری خوانی ترسناک ترین مرد دنیا برای هالک ایرانی

به گزارش کتاب ارزان، مارتین فورد، ملقب به ترسناک ترین مرد دنیا در مصاحبه با دیلی استار اسپورت قول داده است که برترین نمایش خود را مقابل سجاد غریبی داشته باشد.

کری خوانی ترسناک ترین مرد دنیا برای هالک ایرانی

به گزارش ایسنا و به نقل از دیلی استار، سجاد غریبی ملقب به هالک ایرانی و مارتین فورد مشهور به ترسناک ترین مرد روی کره زمین، روز دوم آوریل (13 فروردین 1401) در لندن برابر هم پیکار خواهند کرد.

مارتین فورد قول داده است که سجاد غریبی ملقب به هالک ایرانی را در مسابقه بوکس سنگین وزن، با قاطعیت شکست دهد و از رقیبش خواسته است ابتدا شلوار بزرگ خود را بپوشد.

فورد 39 ساله در تاریخ 2 آوریل در استادیوم O 2 Arena با سجاد غریبی ملاقات خواهد نمود که این مبارزه با توجه به وزن دو ورزشکار سنگین ترین مبارزه سنگین وزن دنیا لقب گرفته است. فورد و غریبی، 30 ساله، تجربه قبلی مبارزه در رینگ بوکس را ندارند، اما بدنساز بریتانیایی سابقه تمرین در هنر های رزمی ترکیبی دارد.

حضور در شبکه های اجتماعی او را به یک ستاره شناخته شده در سراسر دنیا تبدیل نموده است، اما اکنون فورد در پی آن است که مبارزات حرفه ای را نیز به حرفه اش اضافه کند و در مصاحبه با دیلی استار، شب سختی را برای رقیب ایرانی خود پیش بینی کرد.

فورد گفت: من فکر می کنم این رویداد او را تحت تاثیر قرار خواهد داد. اگر بخواهم پیش بینی کنم، دست ها را بالا می برد و فقط آغاز به تاب خوردن می نماید، که بسیار ساده است. من به این مرد نگاه نمی کنم که به اینجا آمده و چه برنامه ای دارد. کار خودم را می کنم. این واقعاً یک مبارزه مطلق است و صرفاً فقط برای این که صادقانه بگویم او را ساکت کنم.

فورد اعتراف می نماید که برنامه غذایی خود را از مصرف پروتیین و چربی زیاد به رژیم غذایی مبتنی بر کربوهیدرات تغییر داده است، اما هم چنان بین 5500 تا 7000 کالری در روز مصرف می نماید.

هنگامی که از او پرسیده شد که آیا فیلم های رقیبش را تجزیه و تحلیل نموده است یا خیر، فورد پاسخ داد: صادقانه بگویم چه چیزی برای تجزیه و تحلیل وجود دارد؟ یک اندازه مسخره و شرم آور است. او یا فقط ویدئو هایی را منتشر می نماید تا سعی کند من را گول بزند که واقعاً درست تمرین نمی نماید، یا واقعاً معتقد است که راه رو به جلو ضربه زدن به شکم با یک تکه چوب است. هیچ ترسی از او ندارم.

فورد مجدداً تأکید کرد که همه چیز برای رویدادی که به وسیله Boxstar Celebrity Boxing تبلیغ می گردد امضا و مهر شده است. در همین رابطه این بدنساز گفت: تا زمانی که او نترسد و شلوارش را بپوشد، این مبارزه برگزار می گردد.

منبع: فرارو
انتشار: 21 فروردین 1401 بروزرسانی: 21 فروردین 1401 گردآورنده: discountbook.ir شناسه مطلب: 2036

به "کری خوانی ترسناک ترین مرد دنیا برای هالک ایرانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کری خوانی ترسناک ترین مرد دنیا برای هالک ایرانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید